- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 10 лютого?

10 Лютого 2019 (08:10)

Поєдинки "Говерли" та "Франківська", волейбольна баталії Першої ліги та чемпіонат області з футзалу - про це і не тільки в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

БАСКЕТБОЛ. "Франківськ-ПНУ" проекзаменує чемпіонів
У Муніципальному ФОЦ підопічні Юрія Процюка прийматимуть чинних чемпіонів Суперліги БК "Київ-Баскет". Для БК "Франківсь-ПНУ" сьогоднішній матч стане ще одним випробуванням, адже наразі серія поразок франківчанок налічує вже сім матчів. Початок гри о 15:00.
15:00 Ів.-Франківськ, МФОЦ, БК Франківськ-ПНУ - БК Київ-Баскет

БАСКЕТБОЛ. Галицьке дербі в Івано-Франківську
Франківська "Говерла" сьогодні проведе повторний матч проти "Львівської Політехніки". Вчорашнє дербі завершилось на користь "ведмедів", тож сьогодні львів'яни намагатимуться будь-що реваншуватись. Матч розпочнеться о 15:00 у Манежі КФВ.
15:00 Ів.-Франківськ, манеж КФВ, Говерла-КФВ - Львівська Політехніка

ВОЛЕЙБОЛ. Заключний тур Першої ліги
У спорткомплексі Івано-Франківського національного медичного університету пройдуть заключні матчі чемпіонату України серед команд Першої ліги. О 9:00 в очному протистоянні СК "Прибилів" та "Данківці" визначать переможця змагань у групі Б, а двома годинами пізніше зіграють галицький "Володар-КФВ" та рівненський "Патріот".
9:30 Ів.-Франківськ, СК ІФНМУ, СК Прибилів - ВК Данківці
11:30 Ів.-Франківськ, СК ІФНМУ, Володар-КФВ - Патріот (Рівне)

ВОЛЕЙБОЛ. ІІІ тур чемпіонату області 40+
Ветеранські волейбольні команди сьогодні проведуть чергові поєдинки чемпіонату області 40+. У звітному турі поки непереможні "Зелені Дракони" та франківський "Будівельник" вирушать в гості до "Заболотова" та "Рожнева" відповідно, а ВК "Залуччя" також у гостях протистоятиме "Коломийщині". Початок ігор об 11:00.
11:00 ВК Заболотів - Зелені Дракони (Бурштин)
11:00 ВК Рожнів - Будівельник (Ів.-Франківськ)
11:00 Коломийщина (Коломия) - ВК Залуччя

ФУТЗАЛ. Чемпіонат області
Продовжуються футзальні баталії обласного рівня. Розпочнеться черговий тур у Городенці, де о 13:00 зіграють СК "Городенка" та франківська "Галія". Продовжиться тур у манежі КФВ опісля матчів баскетбольної "Говерли". Зокрема, о 17:00 зіграють "SAVсервіс" та снятинська "Sanvita", а завершиться тур матчем фаворитів - "Зорі Карпат"зіграють з "Трейдзахідбудом".
13:00 Городенка, СК ДЮСШ СК Городенка - Галія
17:00 Ів.-Франківськ, манеж КФВ, SAVсервіс - Sanvita
18:00 Ів.-Франківськ, манеж КФВ,Зорі Карпат - Трейд Захід Буд

 
Коментарі
10. 2 .2019 (09:19) Vitalik
"БАСКЕТБОЛ. "Франківськ-ПНУ" проекзаменує чемпіонів"- напевно навпаки-чемпіони будуть екзамен проводити)

10. 2 .2019 (09:24) Vitalik
Дуже шкода,що обидва баскетбольні матчі організатори поставили на 15-00,будуть зали напівпорожні,цікаво невже не можна було вибрати різні години...

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.