- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 16 лютого?

16 Лютого 2019 (08:00)

Чвертьфіналний матч футзального Кубка України, продовження свята футболу на "Хет-трик арені" та матчі франківських баскетбольних клубів - про це та інше в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA! 

ФУТБОЛ. Кубок міського голови Івано-Франківська
На арені "Хет-трик" тривають баталії в рамках товариського турніру "Кубка міського голови". На черзі третій ігривий день, а це означає, що відбудеться другий тур у групі "А".
13:30, Прикарпаття U-19 - Агронива 
15:45, Калуш - Минай

ФУТЗАЛ. Кубок України.
Сьогодні відбудуться перші зустрічі чвертьфінальних матчів в Кубку України. Центральне протистояння чекає на любителів футзалу о 16 год., тоді в Івано-Франківську між собою зіграють "Ураган" та "Хіт".
16:00, Ураган - Хіт

БАСКЕТБОЛ. Суперліга.
Жіноча Суперліга не перестає тішити прихильників баскетболу чудовими матчами. У черговій безкомпромісній дуелі "Франківськ-ПНУ" на своєму майданчику спробує взяти реванш у бердянської "Чайки".
15:00, Франківськ-ПНУ - Чайка

БАСКЕТБОЛ. Вища ліга.
Вдруге визначатимуть сильнішого "ведмеді" та дублери "мавп". В першому матчі з різницею в 11 очок перемогу святкували господарі. Чи зможуть підопічні Павла Піскарьова взяти реванш, дізнаємось вже по завершенні сьогоднішнього матчу, який розпочнеться об 11 годині.
11:00, Черкаські мавпи-2 - Говерла-КФВ

ВОЛЕЙБОЛ. Волейбольний IF.
Вчора двома матчами стартував міжнародний турнір з волейболу "Волейбольний IF". До нашого міста завітали дві британські команди - "Oxford Vollox" і "London BUCS", проти яких грають франківські колективи "КФВ" та "Універсал".
10:00, КФВ - Oxford Vollox
11:30, Універсал - London BUCS

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.