- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 16 березня?

16 Березня 2019 (08:00)

Матчі баскетбольних "Говерли-КФВ" та "Калуша" в чемпіонаті України, "енергетичне" дербі в футзальній Екстра-лізі - про це в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

ФУТЗАЛ. Екстра-ліга.
У Львові зіграють "Енергія" та "Ураган". Обидві команди заздалегідь гарантували собі участь в наступному етапі чемпіонату, однак і без цього матч не буде позбавлений принциповості та боротьби, адже "енергетичне" дербі завжди є захоплюючим.
13:00, Енергія - Ураган

БАСКЕТБОЛ. Вища ліга.
В останньому турі франківська "Говерла-КФВ" на виїзді протистоятиме команді "Старий Луцьк-Університет". Наразі у команд однакові турнірні здобутки – по 15 перемог у 30-ти матчах, тому на нас очікує запекла боротьба за перепустку у плей-офф.
19:00, Старий Луцьк-Університет - Говерла-КФВ

БАСКЕТБОЛ. Перша ліга.
БК "Калуш-ПНУ" вчора з перемоги стартував в другому етапі чемпіонату. Підопічні Олега Пелеха в Дніпрі виявились сильнішими за херсонський "ХДУ-Авто-Плаза". Наступним суперником калушан буде дніпровська "Спарта".
17:00, Калуш-ПНУ - Спарта

БАСКЕТБОЛ. Чемпіонат області.
На майданчику МФОЦ відбудеться друга гра першого туру чемпіонату Івано-Франківської області з баскетболу. Франківська "ДЮСШ №2" прийматиме надвірнянські "Горяни".
18:45, ДЮСШ №2 - Горяни

Буковель. Bukovel Kids Cup
Наймасовіші всеукраїнські змагання серед юнаків зберуть під своїми знаменами юнаків та дівчат з усієї України та ближнього зарубіжжя. На третьому етапі сьогодні змагатимуться молодші вікові групи у дисципліні Слалом-гігант.
10:00, Буковель

Футбол. Коломийське Покуття проведе контрольний матч
Підопічні Сергія Турянського сьогодні поміряються силами із ФК Агронива (Тернопільска обл). Матч пройде на стадіоні с.Королівка у передмісті Коломиї. Нагадаємо, що у попередньому спарингу коломияни на виїзді здолали чернівецьку "Буковину" (3:2). До цього було дві нічиї із командами "Ніка-Вовчинець" та брошнівськими "Карпатами".
с.Королівка, Покуття (Коломия) - Агронива

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.