- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні,18 березня?

18 Березня 2019 (08:00)

Другий ігровий день турніру пам'яті Миколи Волосянка, домашній поєдинок дублюючого "Урагану" та розв'язка в Українській Прем'єр-лізі - про це і не тільки в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Футбол. Другий день турніру пам'яті М. Волосянка
Сьогодні на "Хет-Трик Арені" завершиться груповий етап турніру пам'яті видатного футболіста та тренера Миколи Волосянка. Загалом понеділкова програма турніру передбачає чотири поєдинки, які стартують об 11:15.
11:15 "Прикарпаття" U-16 – "Ніка-05"
12:40 "Прикарпаття" – ДЮСШ Тернопіль
14:15 ДЮСШ-3 - "Прикарпаття" U-16
15:55 "Бескид" - "Прикарпаття"

Футзал. "Ураган-2-КФВ" прийматиме "Авангард"
Краматорський "Авангард" зіграє два поспіль поєдинки на Прикарпатті. Вчора "жовто-зелені" у напруженому матчі сенсаційно здолали "Візу-Вторму" - 0:2. А вже сьогодні спробують повторити успіх у протистоянні з юними "ураганівцями". Матч розпочнеться о 14:00 на майданчику КФВ в Івано-Франківську.
14:00 Ураган-2-КФВ - Авангард (Краматорськ)

Футбол. УПЛ
В футбольній Прем'єр-лізі наступила розв'язка регулярного сезону - сьогодні "Ворскла" та "Арсенал-Київ" завершать перший етап чемпіонату. Та й інтрига у сьогоднішньому протистоянні просто шалена - лише у випадку перемоги полтавці вскочать в останній вагон потяга, що прямує до фінальної "шістки" УПЛ. А от нічия чи поразка залишить "ворсклян" на сьомій сходинці елітного дивізіону. Вирішальний поєдинок можна буде перегянути у прямому ефірі на телеканалі Футбол 2, починаючи з 16:55.
16:55 Арсенал-Київ - Ворскла (Полтава), пряма трансляція Футбол 2

Хокей. УХЛ
А от в нашому хокеї тривають ігри півфінальної серії плей-офф. Зокрема, сьогодні у Херсоні зійдуться місцевий "Дніпро" та ХК "Кременчук". Звітна гра стане четвертою для обох команд, адже наразі рахунок 2:1 на користь "Кременчука" у серії до чотирьох перемог. Півфінал в прямому ефірі транслюватиме телеканал XSport.
18:55 Дніпро (Херсон) - ХК Кременчук, пряма трансляція XSport

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.