- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Роланд" - переможець Відкритого чемпіонату області з регбі-7

24 Березня 2019 (12:30)

На Прикарпатті стартував новий регбійний сезон - у суботу, 23-го березня, шість чоловічих команд виборювали першість у Відкритому чемпіонаті Івано-Франківської області з регбі-7.

Після зимового міжсезоння першими змаганнями для франківських регбістів став відкритий чемпіонат Івано-Франківської області з регбі-7 серед чоловічих команд. Вперше місто Івано-Франківськ було представлено чотирма командами: "Роланд", "Роланд 35+" (ветерани), ІФНТУНГ-ДЮСШ-2-"Франківчани" і ДЮСШ-2-"Станиславів". Компанію франківцям у боротьбі за нагороди чемпіонату склали гості з Тернопілля - кременецький "Кремінь" і тернопільський "Терен".

Чемпіонат пройшов за класичною схемою у два етапи - груповий та фінальний. На груповому етапі суперники визначили двох фіналістів, а також команди, що змагатимуться за підсумкові третє та пяте місця на турнірі. Зокрема, у групі А не було рівних "Роланду", що почергово здолав "Кремінь" (38:0) і ІФНТУНГ-ДЮСШ-2-"Франківчани" (35:0). В іншій групі пальма першості дісталась юним регбістам ДЮСШ-2-"Станиславів", що також двічі перемогли у матчах проти "Роланду 35+" (36:0) і тернопільського "Терену" (17:7).

Тож у фіналі зійшлись "досвід та молодість" - досвідчений "Роланд" на чолі з майстром спорту з регбі Віталієм Кузнєцовим та майстром спорту України міжнародного класу з регбіліг Валентином Ковалем і амбітний ДЮСШ-2-"Станиславів", середній вік гравців якого складає 18-ть років. Все ж у боротьбі молодості та досвіду гору взяли більш досвідчені - 29:5, "Роланд" стає володарем першого трофею нового сезону. Додамо, що для молодих регбістів ДЮСШ-2-"Станиславів" звітні змагання стали дебютними на офційному дорослому рівні і є першою ластівкою на шляху до нових перемог. Третє місце в чемпіонаті вибороли гравці "Кременя", які в здолали земляків з "Терена" - 10:0.

Відкритий чемпіонат області з регбі-7 став хорошою репетицією для команд напередодні старту у І етапі чемпіонату України з серед команд Вищої ліги, що відбудеться вже у травні.

Регбі-7. Чоловіки. Відкритий чемпіонат області
23.03.2019 (субота)
м. Ів.-Франківськ, стадіон ВПУ-21
Груповий етап:

"Роланд" - "Кремінь" - 38:0
"Роланд 35+" - "Терен" - 15:21
"Кремінь"
- ІФНТУНГ-ДЮСШ-2-"Франківчани" - 17:0
"Терен" - ДЮСШ-2-"Станиславів" - 7:17
ІФНТУНГ-ДЮСШ-2-"Франківчани" - "Роланд" - 0:35
ДЮСШ-2-"Станиславів" - "Роланд 35+"- 36:0

Плей-офф:
За 5-е місце:
"Роланд 35+" - ІФНТУНГ-ДЮСШ-2-"Франківчани" - 27:17
За 3-є місце:

"Кремінь" - "Терен" - 10:0
Фінал:

"Роланд" - ДЮСШ-2-"Станиславів" - 29:5

Підсумкове становище команд:
1. "Роланд" Івано-Франківськ
2. ДЮСШ-2-"Станиславів" Івано-Франківськ
3. "Кремінь" Кременець

4. "Терен" Тернопіль
5. "Роланд 35+" Івано-Франківськ
6. ІФНТУНГ-ДЮСШ-2-"Франківчани" Іано-Франківськ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.