- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Будівельник" захистив звання чемпіона області серед ветеранів

25 Березня 2019 (16:55)

Франківський "Будівельник" підтвердив реноме фаворита цьогорічного сезону чемпіонату області серед ветеранів (40+), вчергове здобувши золоті нагороди.

Новий чемпіон області визначився у спортзалі НВК "Гуцульщина" у селищі Рожнів. Саме там зійшлись чотири найкращі команди за підсумком регулярного сезону - франківський "Будівельник", ВК "Залуччя", ВК "Рожнів" та "Зелені Дракони" з Бурштина.

Суботній ігровий день ознаменувався кількома несподіваними результатами. Зокрема, чемпіонські амбіції продемонстрували волейболісти "Рожнева", які, попри статус новачка сезону, розібрались з ВК "Залуччя" (3:0) та "Зеленими Драконами" (3:0). А це, між іншим, чинні срібні та бронзові призери минулорічного чемпіонату серед ветеранів. Також по дві суботні перемоги до свого активу записав і "Будівельник" з обласного центру.

Таким чином, всі крапки над "і" розставила недільна програма рожнівського фіналу, адже заключні два матчі отримали "номінальний" статус двобоїв за бронзові та золоті нагороди. Володарем "бронзи" сезону стали гравці "Залуччя", що завдали поразки "Зеленим Драконам" - 3:0. А от остання гра Фіналу між "Рожневим" та "Будівельником" стала достойним завершенням сезону. Господарі майданчика дали серйозний бій фавориту, а все вирішилось лише на тай-брейку - 2:3 на користь франківської команди, яка й додала до своєї колекції ще одне чемпіонське звання. ВК "Рожнів" прем'єрному розіграші задовільнився срібними нагородами.

Чемпіонат області серед ветеранів 40+. ФІНАЛ
с. Рожнів, НВК "Гуцульщина"
23.03.2019 (субота)
"Будівельник" - "Зелені Дракони" - 3:0
ВК "Залуччя" - ВК "Рожнів" - 0:3
ВК "Рожнів"
- "Зелені Дракони" - 3:0
"Будівельник"
- ВК "Залуччя" - 3:2
24.03.2019 (неділя)
ВК "Залуччя" - "Зелені Дракони" - 3:0
"Будівельник"
- ВК "Рожнів" - 3:2

Підсумкова турнірна таблиця Фіналу чемпіонату обалсті серед ветеранів:

Команда 
 І 
 В 
 П 
 3:0 
 3:1 
 3:2 
 2:3 
 1:3 
 0:3 
    РП    
  О  
 1. "Будівельник" Ів.-Франківськ 
3
3
0
1
0
2
0
0
0
9:4
7
 2. ВК "Рожнів"3
2
1
2
0
0
1
0
0
8:3
7
 3. ВК "Залуччя"
3
1
2
1
0
0
1
0
1
5:6
4
 4. "Зелені Дракони" Бурштин3
0
3
0
0
0
0
0
3
0:9
0


За підсумком Фіналу було визначено найкращих гравців у команда-учасницях. Зокрема, найкращими стали Валерій Іваненко ("Будівельник"), Роман Матейчук (ВК "Рожнів"), Микола Кузенко (ВК "Залуччя") та Василь Калиш ("Зелені Дракони). Призерів турніру нагороджено пам'ятними медалями та грамотами, а чемпіонам волейболістам "Будівельника", окрім медалей та грамот, вручено красень-кубок переможців сезону 2018/2019 року.

Федерація волейболу Івано-Франківської області

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.