- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 18 квітня?

18 Квітня 2019 (08:15)

Матч 5-го туру чемпіонату області з баскетболу та Ліга Європи - в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Баскетбол. Чемпіонат Івано-Франківської області
Сьогодні у Муніципальному ФОЦ буде зіграно один поєдинок чемпіонату області з баскетболу - лідер турніру"ІФНМУ" прийматиме "Горян" з Надвірної. Чи зможуть надвірнянці завдати першої поразки "медикам" в сезоні дізнаємось вже о 19:00.
19:00 Ів.-Франківськ, МФОЦ, БК ІФНМУ - Горяни (Надвірна)

Футзал. European Women`s Futsal Tournament
Чемпіон України з футзалу серед жінок "IMS-НУХТ" продовжує боротьбу у жіночому "аналогу" футбольної Ліги чемпіонів European Women`s Futsal Tournament. Сьогодні киянки завершать груповий етапу турніру матчем з голландським "Ротердамом". Матч у прямому ефірі покаже телеканал XSport.
12:55 IMS-НУХТ (Київ, Україна) - Ротердам (Нідерланди), пряма трансляція XSport

Футбол. Ліга Європи
Слідом за Лігою чемпіонів імена півфіналістів сезону назве і другий за престижністю клубний турнір Старого Світу Ліга Європи. Найкращі шанси на вихід до четвірки найсильніших мають "Валенсія" та "Бенфіка", що у перших матчах з різницею у два м'ячі здолали "Вільяреал" та "Айнтрахт" відповідно. Два голи переваги перед сьогоднішнім матчем-відповіддю матиме і лондонський "Арсенал", що вирушить в гості до італійського "Наполі". Все ж найменш вірогідним видається прохід до півфіналу чеської "Славії", якій потрібно відіграти один м'яч на "Стемфорд Бридж". Поєдинки за участю англійців у прямому ефірі транслюватиме група телеканалів Футбол.
22:00 Айнтрахт - Бенфіка
22:00 Валенсія - Вільярреал
22:00 Наполі - Арсенал, пряма трансляція Футбол 1
22:00 Челсі - Славія, пряма трансляція Футбол 2

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.