- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 19 квітня?

19 Квітня 2019 (08:00)

Матч ФК Калуш в чемпіонаті України, друга гра підопічних Юрія Процюка проти львів'янок та виїзний поєдинок Станіславчанки у Вінниці - про це в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Баскетбол. Франківськ-ПНУ - СБК Львів
Другий матч чвертьфінальної серії жіночої  Суперліги дуже важливий для підопічних Юрія Процюка. У середу франківчанки зазнали дуже несподіваї поразки від львів'янок у першому матчі серії. Всі матчі чвертьфіналу пройдуть в Івано-Франківську. Бонусом у вигляді власного майданчика пантерам слід скористатися.
17:30, Івано-Франківськ, МФОЦ, Франківськ-ПНУ - СБК Львів

Футбол. Виїзд калушан до Хмельницького
Команда Андрія Нестерука зустрінеться із ФК "Поділля" на його майданчику. Суперник знаходиться внизу турнірної таблиці. Команди вдруге за місяць зустрічаються між собою. 6-го квітня хмельничани вже перемагали з рахунком 2:1. Тоді калушани першими відкрили рахунок, догравали в меншості, а вирішальний гол пропустили з пенальті.
17:00, Хмельницький, СК Поділля, Поділля - ФК Калуш

Футбол. А франківчанки їдуть до Вінниці
Центральне протистояння групи А першої  ліги жіночого українського футболу пройде у Вінниці. Сюди на матч проти ВО ДЮСШ приїдуть футболістки команди Станіславчанка-ДЮСШ №3. Наші дівчата очолюють групу, суперниці йдуть другими, відстаючи лише на три очки. Загалом у західній групі шість команд із Львівської, Івано-Франківської, Вінницької, Чернівецької областей. Зіграно 5 матчів.
13:00, Вінниця, стадіон Хімік, ВО ДЮСШ (Вінниця) - Станіславчанка-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.