- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 1 травня?

01 Травня 2019 (08:00)

Гра "Прикарпаття" на Русі", калушан на "Хіміку" та поєдинки 1/4 фіналу Кубка області. Про це в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Футбол. Домашня гра "Прикарпаття"
Підопічні Володимира Ковалюка приймають сьогодні на "Русі" луцьку "Волинь". Гості боряться за вихід до Прем'єр-ліги. Франківці ж після останніх матчів дещо покращили своє турнірне становище, відірвавшись від зони перехідних поєдинків. В першому колі "Волинь" вдома перемогла "Прикарпаття" з рахунком 1:0. Єдиний гол тоді був забитий з пенальті. Матчі франківців і волинян завжди відзначалися безкомпромісною боротьбою.
17:00, Івано-Франківськ, стадіон "Рух", Прикарпаття - Волинь (Луцьк)

Футбол. ФК Калуш теж грає вдома
Підопічні Андрія Нестерука одночасно з матчем у Івано-Франківську розпочнуть всій поєдинок із житомирським "Поліссям". У команд однакова кількість очок. Калушани випереджають опонентів лише за додатковими показниками. В трьох останніх поєдинках полісці не набрали жодного очка і не забили жодного голу. А от в очних протистояннях команд цього сезону калушани здобули одне очко (1:1, 0:1).
17:00, Калуш, стадіон "Хімік", ФК Калуш - Полісся (Житомир)

Футбол. Обласний кубок.
Перші чвертьфінали пройдуть сьогодні. Центральне протистояння відбудеться у Галичі. Лідер чемпіонату поїде в Ямницю.
Кубок області. 1 травня, 17:00
Вихор (Ямниця) - Нафтовик (Долина)
Карпати (Галич) - Карпати (Брошнів-Осада)
НФК Бурштин - Бескид (Надвірна)
ФК Угорники - ФК Битків

Баскетбол. Frankivsk Basketball Tournament 2019
На старт новоствореного турніру вийшли чотири команди, що протягом двох місяців боролись за першість у двоколовому турнірі. Розпочнуть програму фінального дня о 16:00 БК "Станіславів" та БК "Богородчани", що розіграють бронзові медалі змагань. Опісля, о 17:20, кожен вболівальник зможе взяти участь у мегацікавому конкурсі трьохочкових кидків, а найвлучніші отримають цінні призи від організаторів. Ну і на завершення "найсолодше" - фінальний двобій за звання першого чемпіона між БК "КФВ" та БК "ІФНТУНГ". Фінал розпочнеться о 18:00.
м. Івано-Франківськ, манеж КФВ, пряма трансляція
01.05.2019 (середа)

16:00 БК Станіславів - БК Богородчани (матч за 3-тє місце)
17:20 Конкурс трьохочкових для вболівальників
18:00 БК КФВ - БК ІФНТУНГ (ФІНАЛ)
19:30 Нагородження переможця та призерів

Футбол. ДЮФЛ України. U-19. Перша ліга.
У 15-му турі вдома гратиме франківське "Прикарпаття". На стадіоні "Гірка" підопічні Сергія Пташника приймуть хмельницьке "Поділля". Початоко 12:00. "Ніка-05" сьогодні відправиться в гості до новачка змагань вінницького "Темпу". Матч розпочнеться о 13:00.
12:00, Івано_Франківськ, стадіон Гірка, Прикарпаття - Поділля (Хмельницький)
13:00, Вінниця, стадіон ПДЮ, Темп - Ніка-05 (Івано_Франківськ)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.