- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 4 травня?

04 Травня 2019 (08:00)

Легка атлетика, регбі, футзал в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Футзал. Ураган приймає Продексім
Чергова битва за золото для франківського "Урагану". Команда Максима Павленка на майданчику манежу КФВ прийме херсонський "Продексім". Дракони випереджають суперника на 2 очки. Враховуючи те, що київський "ХІТ", який йде третім, теж може втратити очки (вдома приймає львівську Енергію), перемога для кожної із команд в цьому матчі є на вагу золота. В прямому значенні.
12:00, Івано-Франківськ, манеж КФВ, Ураган - Продексім, пряма трансляція

 Легка атлетика. "Гуцульщина" в Коломиї
Другий день всеукраїнського легкоатлетичного турнірі "Гуцульщина" сьогодні пройде на коломийському стадіоні "Юність". Гостями турніру стали сотні юних атлетів з різних ДЮСШ України.  Турнір присвячений пам'яті Заслуженого вчителя України Івана Лопачака. В програмі змагань біг, стрибки, спортивна ходьба, метання, естафета.
10:00, Коломия, стадіон "Юність"

Регбі. "ДЮСШ-2-Станіславів" прийме одеську "Анатра"
На стадіоні ім.Героїв Пожежних у Івано-Франківську сьогодні відбудеться матч другого туру чемпіонату України серед 16-річних юнаків. Суперником франківців буде одеська команда Анатра. Початок о ...

Футбол. Один матч обласного чемпіонату
У Надвірній сьогодні пройде одна гра першої ліги чемпіонату області. ФК "Битків" прийматиме "Ніка-Вовчинець". Суперниками являються сусідами по турнірній таблиці. Колектив із Надвірнянщини випереджає команду із обласного центру на два очки.
17:00, Надвірна, ФК Битків - Ніка-Вовчинець

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.