- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Підсумки минулого і контури наступного волейбольного сезону

04 Травня 2019 (20:05)

Сьогодні у Манежі Коледжу фізичного виховання пройшла підсумкова нарада з представниками команд-учасниць сезону 2018/2019 років.

Під час наради Директор чемпіонатів Федерації волейболу Івано-Франківської області Віктор Онисків підбив короткі підсумки змагань під егідою Федерації, а згодом всі присутні прийняли участь в обговоренні недопрацювань минулого змагального сезону та шляхів їх вирішення у новому сезоні.

Далі наведемо основні тези сьогоднішньої наради:

- Однією з основних проблем минулого сезону став пізній старт змагань у всіх лігах, тож сезон 2019/2020 було вирішено розпочати у жовтні 2019-го року. Також наприкінці серпня Федерація запланувала передсезонну нараду з представниками команд щодо затвердження положення про чемпіонат, кількісного складу та формату змагань у кожній з ліг. Більш детальну інформацію очікуйте на нашому сайті згодом.

- На нараді піднімалось питання недостатньої кількості команд-учасниць у сезоні 2018/2019 та реформування структури ліг чемпіонату області. Наразі відомо, що Управління спорту ІФОДА є ініціаторами проведення Дитячої ліги з волейболу серед гравців 2003 та 2005 р. н. Даний турнір пройде за підтримки Федерації волейболу, тож є висока ймовірність того, що у новому сезоні чемпіонату області серед команд Вищої ліги змагатимуться лише дорослі склади, а Дитяча ліга стане хорошим плацдармом для виховання юних волейболістів і прийде на зміну юнацькому чемпіонату області. Щось напевне можна буде сказати згодом, після завершення консультацій керівництва ФВІФО та керівництва Управління спорту ІФОДА. Такий крок у більшій мірі повинен спонукати до збільшення команд-учасниць у Вищій/Першій лігах і залучити дітей до занять волейболом у районах та містах області.

- Не оминули на нараді питання і арбітражу волейбольних змагань. Ближче до старту сезону Федерація запланувала суддівський семінар для арбітрів та секретарів волейбольних змагань. Нагадуємо, що кожна команда повинна забезпечити наявність секретаря на домашніх поєдинках. Саме для підвищення рівня секретарів та арбітрів і проводяться подібні заходи, тож рекомендуємо командам ще до старту сезону визначитись та делегувати свого представника на суддівський семінар.

- Найбільш гостро стоїть питання щодо "легіонерів" в обласному чемпіонаті. Ситуативною більшістю на нараді було запропоновано відмінити ліміт на гравців з-за меж області задля підвищення рівня та видовищності волейбольних змагань. Наразі пропозиція взята до розгляду Федерацією волейболу та остаточне рішення щодо ліміту буде прийнято на передсезонній нараді у серпні.

Всю найактуальнішу інформацію про перебіг волейбольних змагань Прикарпаття шукайте на сайті - volley.if.ua.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.