- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 5 травня?

05 Травня 2019 (08:15)

Футбольні баталії наших представників у Другій та Аматорській лігах, фінал Кубка міста Івано-Франківська та старт "Урагану-2-КФВ" у боротьбі за бронзові нагороди Першої ліги - про це і не тільки в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Футбол. Друга ліга
Футбольний клуб "Калуш" спробує перервати смугу невдач у закарпатському Минаї, де зустрінеться з однойменним клубом. Обидва суперники демонструють не надто впевнені результати останніми тижнями, тож обом будь-що потрібна перемога. Початок матчу о 16:00.
16:00 Минай, Минай-Арена, ФК Минай - ФК Калуш

Футбол. Чемпіонат ААФУ
Обидва наші представники в чемпіонаті ААФУ зіграють вдома. Коломийське "Покуття" свій "гостьовий" матч проти ФК "Тернопіль-ДЮСШ" зіграє на домашній "Юності", а галицькі "Карпати" на "Колосі" зустірнуться з ФК "Ужгород". Початок обох матчів о 16:00.
16:00 Коломия, стадіон Юність, ФК Тернопіль-ДЮСШ - Покуття
16:00 Галич, стадіон Колос, Карпати - ФК Ужгород

Футбол. Перша ліга (жінки)
Першу перемогу навесні у жіночій Першій лізі спробує здобути "Станіславчанка-ДЮСШ-3". Сьогодні франківчанки у гостях зустрінуться з новояворівською "Янтарочкою". У випадку перемоги команда Івана Олійника повернеться у боротьбу за вихід до Фіналу змагань. Початок гри о 12:30.
12:00 Новояворівськ, стадіон ім. О. Русина, Янтарочка (Новояворівськ) - Станіславчанка-ДЮСШ-3

Футбол. Чемпіонат та Першість області
Після двотижневої паузи пов'язаної з Великодніми святами на футбольні поля Прикарпаття повертаються баталії обласного рівня. Найцікавішими поєдинками неділі стануть протистояння претендентів на нагороди у Брошневі та Угорниках. Повний розклад сьогоднішних матчів можна переглянути за посиланням http://sport.if.ua/football/21425.html.

Футбол. Фінал кубка міста Івано-Франківська
З-поміж усіх мистецьких подій, запланованих у місті під час святкування 357-ої річниця з Дня заснування Івано-Франківська, якісно виділяються і спортивні події. Зокрема, сьогодні на МЦС "Рух" в Івано-Франківську пройде фінальний двобій кубка міста Івано-Франківська між "КіК" з Рибного та ФК "Крихівці". Початок гри о 17:00.
17:00 Ів.-Франкіськ, МЦС Рух, КіК (Рибне) - ФК Крихівці

Футзал. Перша ліга
У завершальну фазу футзального сезону входить "Ураган-2-КФВ". Сьогодні на юних "ураганівців" чекає перший двобій двоматчевого протистояння за бронзові нагороди Першої ліги проти одеського "Епіцентр К Таїрова". Розпочнеться поєдинок о 15:00 у Манежі КФВ.
15:00 Ів.-Франківськ, манеж КФВ, Ураган-2-КФВ - Епіцентр К Таїрова (Одеса)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.