- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпатські тенісисти боролися за Кубок Львова

07 Травня 2019 (09:30)

У перший день травня у Львові пройшов один з наймасовіших в Україні турнірів з настільного тенісу «Відкритий Кубок Львова». Участь в ньому взяли і четверо прикарпатських тенісистів.

Цьогоріч турнір відбувся вперше і мав статут міжнародного, оскільки за головні призи змагань боролися спортсмени з України та Польщі. Турнір по-справжньому вийшов унікальним, оскільки понад 200 спортсменів боролися у двох категоріях – аматори та професіонали. В обох категоріях організатори також передбачили призовий фонд у сумі 50 тисяч гривень.

У категорії професіонали нашу область представляли Третяк Назар, Кіщук Назар (обидва - Рогатин), Єненко Галина (Івано-Франківськ) та  Никифорук Степан (Снятин).

Найуспішніше виступив Назар Третяк. Юнак спочатку зайняв перше місце в своїй групі, далі на стадії 1/8 фіналу здолав львів'янина Олександра Гордійчука. У чвертьфіналі Назар поступився майбутньому фіналісту змагань Віталію Левшину із Києва. До речі, у киянина був найвищий рейтинг із усіх учасників турніру. У грі за 7-ме місце Третяк здолав Максима Шулепова із Старого Самбора.

До слова, переможцем турніру професіоналів став Владислав Ратушняк із Дніпра. По ходу матчу вже згаданий киянин Віталій Левшин впевнено лідирував, проте у якийсь момент віддав ініціативу супернику і надолужити втрачене так і не зумів. Владислав Ратушняк після гри зізнався, що перемога у фіналі – сенсація не тільки для вболівальників, а й для нього самого.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.