- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 9 травня?

09 Травня 2019 (08:00)

Півфінали Ліги Європи, чвертьфінали кубка області та шкільна ліга з баскетболу 3х3 в ФОЦі - про це в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

ФУТБОЛ. Ліга Європи.
Після феєричних матчів у Лізі Чемпіонів настає черга дізнатись імена фіналістів і у Лізі Європи. "Валенсія" в домашніх стінах намагатиметься відіграти різницю, яку "Арсенал" зробив у першому матчі (1:3), а "Челсі" після нічиєї у Франкфурті (1:1) спробує довести свою перевагу над "Айнтрахтом" перед рідними вболівальниками.
22:00, Валенсія - Арсенал
22:00, Челсі - Айнтрахт

ФУТБОЛ. Кубок області.
Вчора став відомий перший півфіналіст обласного кубка, ним став "Бескид". Підопічні Петра Кушлика за сумою двох матчів пройшли НФК "Бурштин" (2:1). Сьогодні визначаться ще три учасники наступної стадії змагань.
17:00, ФК Битків - ФК Угорники (перший матч - 1:1)
17:00, Нафтовик - Вихор (перший матч - 1:2)
18:00, Карпати (Брошнів) - Карпати (Галич) (перший матч - 1:1)

БАСКЕТБОЛ 3Х3. Шкільна ліга.
На майданчику Муніципального фізкультурно-оздоровчого центру відбудеться обласний етап Шкільної баскетбольної ліги України з баскетболу 3х3. За путівку до Всеукраїнського фіналу зійдуться переможці районних/міських змагань Івано-Франківщини. Змагання пройдуть у двох вікових категоріях серед хлопців та дівчат - 2001 та 2004 р. н. Реєстрація команд до 13:30, а початок змагань заплановано на 14:00. В залежності від кількості команд-учасниць буде визначено формат проведення обласного етапу.
13:30, реєстрація учасників
14:00, початок змагань

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.