- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 18 травня?

18 Травня 2019 (08:30)

"Ураган" вирушає в гості до "Кардинал-Рівного", франківські регбістки відіграють ІІ тур Вищої ліги і чергові поєдинки УПЛ - про це і не тільки в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Футзал. Екстра-ліга
Фанківський "Ураган" відкриє друге коло чемпіонської "шістки" у Рівному, де зіграє проти "міцних горішків" з "Кардинала". У випадку перемогу "ураганівці" зможуть повернути собі першу сходинку турнірної таблиці, а разом з тим і оформити гандикап над херсонським "Продексімом". Початок гри о 13:00.
13:00 Рівне, СК ДЮСШ-4, Кардинал-Рівне - Ураган, пряма трансляція

Футбол. Жіноча Перша ліга
Не полишає надій потрапити до Фіналу чотирьох жіночої Першої ліги франківська "Станіславчанка-ДЮСШ-3". У черговому турі чемпіонату підопічні Івана Олійника зіграють на Вінниччині проти "Колоса-Мрії". Початок гри о 14:00.
14:00 Махнівка, стадіон Колос, Колос-Мрія (Махнівка) - Станіславчанка-ДЮСШ-3

Футбол. ВЧУ Героїв АТО
На "Хет-Трик Арені" в Івано-Франківську сьогодні очікується двобій лідерів дивізіону "Захід" Відкритого чемпіонату України Героїв АТО - "Прикарпаття АТО" прийматиме "Карпатську Землю", що поки не втрачала очок у поточному сезоні. Розпочнеться гра о 17:30.
17:30 Ів.-Франківськ, Хет-Трик Арена, Прикарпаття АТО - Карпатська Земля (Закарпатська обл.)

Регбі-7. Жіноча Вища ліга
Регбістки клубу "ДЮСШ-2-Прикарпатські вовчиці" відіграють ІІ тур жіночої Вищої ліги з регбі-7. Після стартового туру наші дівчата є лідерками дивізіону, тож очікуємо якнайвищих результатів і на турі в Кременці. Початок ігор о 10:00.
10:00 Кременець, центральний стадіон

Футбол. УПЛ
Чотири поєдинки заплановано у футбольній Прем'єр-лізі.  Розпочнуть ігровий день о 14:00 полтавська "Ворскла" та "Арсенал-Київ". О 17:00 розпочнуться матчі "Карпати" - "Десна" та "Динамо" - "Маріуполь",  а фінішує футбольна субота матчем "Олімпіка" та "Чорноморця".
14:00 Ворскла - Арсенал-Київ, пряма трансляція Футбол 2
17:00 Карпати - Десна, пряма трансляція ZIK
17:00 Динамо - Маріуполь, пряма трансляція 2+2
19:30 Олімпік Д -  Чорноморець, пряма трансляція Футбол 2

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.