- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 1 червня?

01 Червня 2019 (08:00)

Фінал Ліги Чемпіонів, турнір пам'яті Петра Савчука та чемпіонат області з волейболу серед жіночих команд:

ФУТБОЛ. Турнір пам'яті Петра Савчука.
Цього вікенду в Івано-Франківську проходить турнір пам'яті відомого прикарпатського тренера Петра Савчука. За перемогу в змаганнях бореться 31 команда з різних регіонів України та Польщі. Матчі турніру проходять на двох франківських стадіонах - "Рух" та "Наука". На "Русі" змагаються юні футболісти 2006 р. н., тоді як на "Науці" грають гравці 2007 та 2008 р. н. Сьогодні пройде другий ігровий день.
10:00, початок змагань


ФУТБОЛ. Ліга Чемпіонів.
Не встигли ще вщухнути емоції після фіналу Ліги Європи, як на нас знову очікує фінал. Початок літа ознайменується грандіозним заключним матчем головних європейських змагань серед клубів. На мадридському "Ванда Метрополітано" зійдуться англійські "Ліверпуль" та "Тоттегем".
22:00, Тоттенгем - Ліверпуль


ФУТБОЛ. Чемпіонат України U-19. Перша ліга.
Добути путівку в півфінал спробують франківські футболісти до 19 років, які захищають кольори "Ніки". У Києві відбудеться матч-відповідьчвертьфінального протистояння з "Оболонню-Бровар". В першій зустрічі було зафіксовано нічию 1-1.
15:00, Оболонь-Бровар - Ніка


ВОЛЕЙБОЛ. Чемпіонат області серед жіночих команд.

У Манежі КФВ жіночі команди змагаються у другому турі чемпіонату Івано-Франківської області. Сьогодні будуть зіграні чотири заключні матчі, після яких відбудеться церемонія нагородження.
10:00 (№1) "ДЮСШ №2" - "Університет"
10:00 (№2) "Галичанка" - "КФВ"
12:00 (№1) "КФВ" - "Університет"
12:00 (№2) "Галичанка" - "ДЮСШ №2"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.