- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 5 червня?

05 Червня 2019 (09:45)

Матч-відповідь півфіналу у кубку області та товариський матч молодіжної збірної України - про це в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

ФУТБОЛ. Кубок області.
Сьогодні в Надвірні визначиться перший фіналіст кубкових змагань. "Бескид" на власному полі спробує зберегти мінімальну перевагу здобуту в Ямниці (0:1).
18:00, Бескид - Вихор


ФУТБОЛ. Товариський матч.
Поки на молодіжному чемпіонаті світу настала короткотривала перерва, вболівальники зможуть переглянути матч за участю нашої збірної до 21 року. Суперником українських футболістів будуть однолітки з Ізраїлю.
18:00, Україна U-21 - Ізраїль U-21


ФУТБОЛ. Ліга Націй.
У найновішому турнірі на рівні збірних настав час вирішальних матчів. У Лізі Націй Португалій та Швейцарія визначатимуть першого фіналіста від ліги "А". 
21:45, Португалія - Швейцарія


ПЛЯЖНИЙ ФУТБОЛ. Кубок європейських чемпіонів.
Усі три учасники від України пробились в 1/16 фіналу головних європейських змагань серед клубів. На цій стадії дніпровський "Вибір" зіграє проти болгарського "Спартака", "Артур М'юзік" протистоятиме турецькому "Єсіл Ерціс", а на завершення ігрового дня "Євроформат" спробує пройти іспанську "Ла Нусію".
11:15, Вибір - Спартак
13:45, Артур М'юзік - Єсіл Ерціс
21:15, Євроформат - Ла Нусія

ТЕНІС. Ролан Гаррос.
На турнірі великого шолому в Парижі сьогодні визначатимуть півфіналістів. У чоловічій сітці "перша ракетка" Новак Джоковіч зіграє проти п'ятого в рейтингу німця Олександра Зверєва, а австрієць Домінік Тім (4) зустрінеться з росіянином Кареном Хачановим (11).
15:00, Медісон Кіз - Ешлі Барті
15:00, Сімона Халеп - Аманда Анісімова
16:30, Новак Джоковіч - Олександр Звєрєв
16:30, Домінік Тім - Карен Хачанов
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.