- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наймолодші франківські регбісти перемогли на турнірі у Литві

05 Червня 2019 (14:20)

Чотирма командами у вікових групах до 11, 13 і 15 років був представлений Івано-Франківськ на міжнародному юнацькому турнірі з регбі-7 у столиці Литви місті Вільнюсі. Серед п’ятнадцятирічних разом з юнаками грала і команда дівчат, доповнена трьома дівчатами з одеської ОДЮСШ.

Серед суперників наших земляків були також одеська ОДЮСШ і команди з литовських Вільнюса і Шяуляю і латвійських Риги та Єлгави, які представляли клуби з давніми регбійними традиціями. Змагання проводились за дещо іншими правилами, ніж в Україні, тому нашим командам довелось на ходу пристосовуватись до інших умов.

Найуспішнішим серед франківських регбістів був виступ наймолодших регбістів ДЮСШ-2-«Станиславів», команди, яка показала гарний рівень підготовки і показала найяскравішу командну та індивідуальну гру серед інших п’яти команд. У чотирьох іграх наші регбісти не дали жодного шансу іншим командам не те, що б виграти, але і здійснити хоча б одну «спробу». Переконливі виграші на стадії групового етапу у команд «Вайрас» Шяуляй з рахунком 6:0 (фіксувались тільки кількість «спроб») і другої команди Вільнюської академії регбі – 11:0, у півфінальній грі у «Лівонії» з Риги – 8:0 і фінальній грі у «Вайраса» з Шяуляю – 4:0 принесли перемогу у турнірі. Справжні лідерські якості і найрезультативніші дії показали Рудницька Юлія і Романов Даниїл. Разом з ними переможцями міжнародного турніру стали також Сова Олександр, Кудла Василь, Левандовський Євген, Міронов Тимофій, Липчук Максим, Гринчак Ярослав, Боніковський Ростислав і Харків Денис.

У віковій групі серед юнаків 2004-2005 рр.н. команда ДЮСШ-2-«Станиславів», яка два тижні до цього стала «срібним» призером чемпіонату України і мала всі шанси на успішний виступ у Вільнюсі, виїхала на турнір без трьох гравців стартового складу. У своїй групі франківчани з мінімальними рахунками поступилась «Мітаві» з Єлгави – 2:4 і «Вайрасу» Шяуляй – 1:2 та виграла у команди «Лівонія» з Риги – 4:1. Це дало право продовжити боротьбу у турнірі лише за 5-8 місця. Вигравши наступні дві гри у «Ежі» Рига (3:0) і «Лівонія» (6:1), команда ДЮСШ-2-«Станиславів» завершила участь у турнірі на п’ятому місці.

Незважаючи на сьоме місце, команда дівчат показала свої найкращі індивідуальні і колективні якості, але не могла на рівних протистояти у силовій грі проти юнаків. Результати ігор дівчат засвідчують , що вони не «пасували» проти юнаків і боролись у кожній грі, про що свідчать і рахунки: ОДЮСШ Одеса (2:5), Вільнюська академія регбі (1:7), «Лівонія» Рига (4:5) та два виграші у «Ежі» по 3:0 на груповій стадії і у фінальній грі з 7-е місце.

На жаль, команда юнаків 2006-2007 рр. н. ще не готова вести рівну боротьбу і показувати позитивні результати з більш підготовленими командами. Єдиним позитивом для команди повинен бути досвід, здобутий у п’яти програних іграх.

Кращими гравцями кожної з команд стали Йосипів Богдан (2004-2005 рр.н.), Сондей Надія (2004-2005 рр.н.), Боднар Андрій (2006-2007 рр.н.) і Рудницька Юлія (2008-2010 рр.н.), які отримали пам’ятні медалі кращих гравців.

Федерація регбі України

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.