- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 8 червня?

08 Червня 2019 (10:00)

Зустріч лідерів футзальної Екстра-ліги, кваліфікація до Чемпіонату Європи та Чемпіонат світу серед жіночих команд - про це в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

ФУТЗАЛ. Екстра-ліга.
В футзальній Екстра-лізі зіграють головний матч сезону - в Херсоні зійдуться лідери "Продексім" та "Ураган", які і розіграють чемпіонство. Перед звітним туром "Ураган" випереджає "Продексім" на один заліковий бал (36 проти 35), але у фінальному турі херсонська команда отримає тех. перемогу над "Титаном". Тож фактично, на 90% все буде вирішено сьогодні у Херсоні.
14:00, Продексім - Ураган


ФУТБОЛ. Кваліфікація до ЧЄ.
Сьогодні національні збірні продовжать свої виступи у кваліфікації до ЄВРО. Усі матч цього дня розподілені на три часові слоти, тому у всіх найбільших любителів справжнього футболу буде нагода переглянути якомога більше матчів.
16:00 Ісландія - Албанія
16:00 Хорватія - Уельс
19:00 Азербайджан - Угорщина
19:00 Вірменія - Ліхтенштейн
19:00 Естонія - Північна Ірландія
19:00 Молдова - Андорра
19:00 Росія - Сан-Марино
19:00 Фінляндія - Боснія і Герцеговина
21:45 Бельгія - Казахстан
21:45 Білорусь - Німеччина
21:45 Греція - Італія
21:45 Туреччина - Франція
21:45 Шотландія - Кіпр


ФУТБОЛ. Аматорський чемпіонат України.
У смт.Миколаївка Сумської області відбудеться перший чвертьфінальний поєдинок Аматорського чемпіонату України. У підопічних Сергія Турянського дуже непростий суперник - діючий володар трофею, який в поточному сезоні фінішував на другому місці в групі 2. За всю турнірну дистанцію"Вікторія" зазнала лише однієї поразки.
17:00, Вікторія - Покуття


ФУТБОЛ. Чемпіонат світу серед жіночих команд.

Вчора матчем господарок чемпіонату збірної Франції проти Південної Кореї (4:0) стартував жіночий мундіаль, який продовжує набирати обертів і цього дня відбудуться одразу три зустрічі.
16:00 Німеччина  - Китай 
19:00 Іспанія - Південна Африка 
22:00 Норвегія - Нігерія 

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.