- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 17 червня?

17 Червня 2019 (08:30)

Матч старших та молодших "ураганівців", Євро U-21 і жіночий чемпіонат світу - про це в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

ФУТБОЛ


Товариський матч. Хоч і офіційний сезон вже завершено, однак всю "ураганівську" сім'ю вирішили потішити ще одним особливим матчем. Сьогодні на футбольному полі "Хет-трик арени" відбудеться зустріч основної футзальної команди "Урагану" з вихованцями Академії (2003 р.н.).
19-00, Ураган - Академія Урагану (2003)


Чемпіонат Європи U-21. Вчора двома матчами стартував молодіжний чемпіонат Європи і одразу потішив чудовим та якісним шоу. Тому сподіваємось, що наступні пари триматимуть марку і продемонструють теж захоплюючу гру. Спочатку о 19-30 відкриють для себе турнір Сербія та Австрія, а о 22-00 Німеччина протистоятиме Данії.
19-30, Сербія - Австрія
22-00, Німеччина - Данія


Чемпіонат світу серед жінок. На жіночому мундіалі у Франції розпочнеться третій тур групового етапу. У Гаврі зійдуться Китай та Іспанія, а в цей же час в Монпельє один з фаворитів змагань Німеччина проекзаменує ПАР. Ці матчі групи Б заплановані на 19 годину. О 22 годині зіграє група А: у Ренні Нігерія позмагається з господарками чемпіонату, а на поле реймського стадіону "Огюст-Делон" вийдуть Південна Корея та Норвегія.
19-00, Китай - Іспанія
19-00, Німеччина - ПАР
22-00, Нігерія - Франція
22-00, Південна Корея - Норвегія


ТЕНІС

Турнір WTA в Бірмінгемі. Еліна Світоліна розпочинає трав'яну частину у Бірмінгемі, де в 1/16 фіналу зустрінеться з 63-ою ракеткою світу Маргаритою Гаспарян з Росії.
13-30, Світоліна - Гаспарян

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.