- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 19 червня?

19 Червня 2019 (08:00)

Збірна України стартує на жіночому чемпіонаті світу з баскетболу 3х3, чергові поєдинки жіночого Мундіалю та Євро-2019 серед молодіжних збірних - про це в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Баскетбол 3х3. Чемпіонат світу
У Голландії сьогодні розпочнеться жіноча сітка чемпіонату світу з баскетболу 3х3. Загалом за звання найсильнішої збірної світу змагаються 20 команд, розподілених на чотири групи. Серед учасників світового турніру і збірна України, що сьогодні проведе два поєдинки. О 13:55 команда Володимира Холопова зустрінеться зі збірною Росії, а годиною пізніше протистоятиме італійкам.
13:55 Збірна Росії - збірна України
15:15 Збірна Італії - збірна України

Футбол. Молодіжне Євро
Тим часом в Італії розпочнеться серія матчів 2-го туру чемпіонату Європи серед молодіжних команд U-21. О 19:30 зіграють збірні Іспанії та Бельгії, а о 22:00 господарі турніру італійці зустрінуться з поляками. Відзначимо, що матч іспанців та бельгійців у прямому ефірі транслюватиме телеканал UA:Перший.
19:30 Іспанія U-21 - Бельгія U-21, пряма трансляція UA:Перший 
22:00 Італія U-21 - Польща U-21

Футбол. Чемпіонат світу серед жінок
Тим часом у Франції добігає до завершення груповий етап чемпіонату світу серед жіночих збірних. Сьогодні заплановано два поєдинки, які розпочнуться о 22:00 - Шотландія зіграє з Аргентиною, тоді як Японія спробує встояти у матчі проти англійок. 22:00 Шотландія W - Аргентина W
22:00 Японія W - Англія W

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.