- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 25 червня?

25 Червня 2019 (09:34)

Європейські ігри в самому розпалі, про усі старти за участі українських спортсменів у нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

П'ятий ігровий день о 9 годині відкриють стрільбою з лука, де в 1/32 фіналу позмагаються наші Лідія Січенікова, Вероніка Марченко та Анастасія Павлова.

У велошосе на старт індивідуальної гонки вийдуть жінки Тетяна Рябченко і Валерія Кононенко (10:00), о 13:00 - чоловіки Андрій Василюк і Олександр Головаш.

О 10:30 розпочнеться турнір з дзюдо серед змішаних команд, де представлена і збірна України.

В змаганнях з бадмінтону триває груповий етап: о 12:20 свій другий матч на турнірі проведе наша жіноча пара Елизавета Жарка і Марина Ільїнська. На 16:45 - чоловіча Гліб Бекетов і Михайло Махновський. У вечірній програмі на корт вийдуть у міксті Єлизавета Жарка і Валерій Атращенков, які виступають у міксті (18:30), після них в одиночці зіграють Марія Улітіна (19:50) та Артем Почтарьов (20:30).

У стрибках на батуті відбудуться індивідуальні змагання у чоловіків (кваліфікація - 14:50, фінал - 20:05), у яких візьмуть участь Антон Давиденко та Микола Просторов. О 18:50 стартує фінал у жіночному снхроні за участю Марини Кийко і Світлани Малькової.

Збірна України з пляжного футболу протистоятиме збірній Італії. Початок в 6 годині.

Об 11:00 вступають у боротьбу за нагороди Європейських ігор борці вільного стилю Тарас Маркович (до 57 кг), Василь Михайлов (до 74 кг), Олександр Хоцянівський (до 125 кг). Півфінальні сутички розпочнуться о 18:00. Фінали наступного дня.

Палац спорту «Уруччя» прийме боксерські поєдинки. О 15:15 в 1/8 фіналу боксуватиме Ярослав Харциз (до 64 кг), о 19:00 в 1/4 фіналу Олександр Хижняк (до 75 кг).

У веслуванні на байдарках та каное розпочинають боротьбу Олег Кухарик (К1-1000м, К2-1000м,), Дмитро Янчук (С1-1000м), Олександр Сиромятников (К2-1000м,) Юрій Вандюк і Андрій Рибачок (С2-1000м), Марія Повх і Людмила Кукліновська (К2-500м), Тетяна Єднак (К1-500м), Людмила Лузан і Анастасія Четверікова (С2-500м), Анастасія Горлова, Наталія Докієнко, Марія Кічасова-Скорик, Анастасія Тодорова (К4-500м). Початок кваліфікації - 9:00, півфінали - 15:30.

У змаганнях змішаних пар у стрільбі з малокаліберної гвинтівки (положення «лежачи», дистанція 50 м) виступатимуть Сергій Куліш і Анна Ільїна, Наталія Кальниш і Олег Царьков (кваліфікація - 08:45, півфінал - 10:15, фінал - 12:00).Також відбудеться кваліфікація у двох вправах. У стрільбі з малокаліберного пістолета (25 м), у якій візьмуть участь Олена Костевич і Оксана Ковальчук (початок 09:00), у стрільбі з швидкісного пістолета (25 м), де виступатимуть Павло Коростильов і Олександр Петрів (початок 14:30).

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.