- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 27 червня?

27 Червня 2019 (08:45)

Сьомий змагальний день ІІ Європейських ігор та день Х для наших клубів ПФЛ - в традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Конференція ПФЛ
Саме сьогодні стане відомий остаточний список учасників Першої та Другої ліги ПФЛ, а також клуби, що поповнять лігу в сезоні 2019/2020. Як відомо, раніше в ЗМІ з'являлась інформація про те. що галицьким "Карпатам" не було видано атестат для участі у Другій лізі, тож сьогодні буде розставлено всі крапки над "і". А от "Калуш" з "Прикарпаттям" дізнаються календарі сезону 2019/2020. Початок Конференції ПФЛ об 11:00 у Будинку футболу в Києві.

ІІ Європейські Ігри
У Мінську набирають хід ІІ Європейські Ігри. Зокрема, сьогодні українці змагатимуться у дев'яти видах спорту.

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
О 10.00 відбудеться фінал Б за участю Тетяни Єднак (К1-500м), о 10.50 - фінал А за участю Людмили Лузан і Анастасії Четверікової (С2-500м), О 14.20 фінал А за участю Марії Кічасової-Скорик (К1-200м). О 14.25 у фіналі А стартує Дмитро Даниленко (К1-200м), о 14.30 - Олег Боровик (С1-200м), о 14.35 - Анастасія Четверікова (С1-200м), о 14.45 - Марія Повх і Людмила Кукліновська (К2-200м), о 16.00 розпочнеться фінальний заїзд у К1-5000м, в якому стартуватиме наша Ірина Грищун, о 16.30 вийде на старт фіналу Олександр Сиромятников (К1-5000м).

КУЛЬОВА СТРІЛЬБА
О 9.15 у кваліфікації стрільби з малокаліберної гвинтівки з трьох положень (50 м) розпочнуть боротьбу Наталія Кальниш і Анна Ільїна. Фінал - 13.00.

СТЕНДОВА СТРІЛЬБА
Продовження кваліфікації у вправі «скіт» (круглий стенд) за участю Миколи Мільчева і Ірини Маловічко. Початок - 9.00. Жіночий фінал - 16.45, чоловічий - 18.00.

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС
О 10.00 розпочне свій виступ у командній першості на Євроіграх матчем проти Люксембургу жіноча збірна України у складі Ганни Гапонової, Тетяни Біленко і Маргарити Песоцької.

ПЛЯЖНИЙ ФУТБОЛ
О 15.30 збірна України проведе свій третій матч у груповому турнірі проти команди Росії.

СПОРТИВНА ГІМНАСТИКА
О 13.00 розпочнуться кваліфікаційні змагання, в яких візьмуть учість шість представників України. Чоловіки: Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Петро Пахнюк. Жінки: Діана Варінська, Анастасія Бачинська, Ангеліна Радівілова.

ВЕЛОТРЕК
О 15.00 кваліфікація у командній гонці переслідування серед жінок, у якій Україну представлятимуть Анна Нагірна, Ганна Соловей, Оксана Клячіна, Юлія Бірюкова, відкриє змагання на «Мінськ-арені». О 16.05 у такій самій дисципліні серед чоловіків стартують Роман Гладиш, Віталій Гринів, Володимир Джус, Владислав Щербань. Олена Старікова і Любов Басова о 17.05 вийдуть на старт кваліфікації командного спринту. Перший раунд - 19.10. Медальні заїзди - 20.40. У чоловічому командному спринті від нашої збірної стартуватимуть Владислав Денисенко, Дмитро Стовбецький, Тадей-Іван Чебанець (кваліфікація - 17.35, перший раунд - 19.20, медальні заїзди - 20.50.) О 19.30 фінальний заїзд групової гонки серед жінок за участю нашої Ганни Соловей. О 20.15 чоловіки розіграють нагороди у скретчі, від нашої збірної виступатиме Володимир Джус.

ВІЛЬНА БОРОТБА
Об 11.20 вступають у боротьбу за нагороди Європейських ігор - представниці нашої жіночої збірної Оксана Лівач (до 50 кг), Ірина Чихрадзе (до 57 кг), Юлія Ткач (до 62 кг), Алла Белінська (до 76 кг). Півфінальні сутички розпочнуться о 18.00. Фінали наступного дня. О 18.40 розпочнеться фінальний блок змагань, у якому за бронзові медалі змагатимуться Гор Оганнесян (до 65 кг) і Муразі Мчелідзе (до 97 кг). О 19.10 за золото Мінська-2019 побореться Юлія Хавалджи (до 53 кг), о 20.00 - за бронзу Алла Черкасова (до 68 кг).

БАДМІНТОН
О 10.30 свій останній матч в групі проведе наш мікст Елизавета Жарка і Валерій Атращенков. 💻Телеканал НТН покаже у прямій трансляції фінали у кульовій стрільбі (13.00) і стрільбі з лука (14.40), у записі - пляжний футбол (23.45).

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.