- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпатські тенісисти здобули медалі чемпіонату України

27 Червня 2019 (09:00)

Чемпіонат України з настільного тенісу серед міні-мінікадетів (гравців віком 10 років та молодші), проходив з 20 по 23 червня у Чернігові (спорткомплекс «Хімік»). Вдало в змаганнях виступили тенісисти нашого краю.

Слід визнати, що дуже потужну хвилю тенісистів 2009 р.н. та молодше підготували тренери Полтавської (Кременчук, Гребінка), Івано-Франківської (Рогатин), Львівської (Львів, Жовква) та Дніпропетровської областей (Нікополь). Вони вирізнилися не тільки кількістю, але й якістю, виборовши разом 100% медалей командного розряду та 90% всіх медалей від загальної кількості. Тільки три медалі вдалося відібрати у них решті тенісистів. По бронзі взяли:  киянка Марія Боднар (у лічці), донеччанка Ксенія Мушкіна (у парах), а також Єгор Шульга (Сумська область).

Наздогнати цих переможних спортсменів комусь іншому буде дуже важко… Це означає, що попереду в нас, можливо, настане ера домінування у настільному цих вище названих областей! У будь-якому разі це стосується дитячого тенісу. Деякі десятирічні тенісисти-учасники цього чемпіонату мають доволі високий рейтинг ФНТУ! Наприклад, Олександр Гелета – 21, Антон Дерлюк – 18,6, Ганна Дерлюк – 14,7, Софія Чумарна – 12,9, Вадим Солтис – 12,3, Тетяна Пукало – 10,9. Це дуже високі показники для цього віку! Тим більш, що всі ми знаємо, що, за звичними для нас традиціями, багато дітей у 10 років тільки починають займатися настільним тенісом…

Відомо, що нинішні призери пройшли дуже великий шлях у спорті. Практично, всі вони розпочали тренуватися у шестирічному віці. В останні роки їх можна було побачити на багатьох крупних турнірах України, в Дитячій лізі, за кордоном. Виступали вони й на чемпіонатах країни в старших вікових категоріях. Тут треба висловити подяку не тільки тренерам, а й батькам, які фінансували поїздки, прикладали всі зусилля, щоб морально підтримати своїх дітей. Безперечно, і тренери зробили свою справу, навчили своїх підопічних майстерно володіти ракетками.

Чемпіонат виявив серед призерів дуже талановитих юних тенісистів, і хотілося, щоб вони не були забуті, а знайшли підтримку за своє старання у вищого спортивного керівництва, яке повинне помітити їх та взяти на особливий облік. Це, можливо, наші майбутні медалісти європейських змагань, які нарешті здобудуть спортивну славу для настільного тенісу України.

Командний розряд. Хлопці

 • 1 місце – Львівська область. Склад команди: Гелета Олександр, Солтис Вадим. Тренери: А. Сидорко, В. Доброхотов, О. Голяк.
 • 2 місце – Дніпропетровська область. Склад команди: Дерлюк Антон, Литвинов Олександр, Кабак Владислав, Колмогорцев Олег. Тренери: С. Братик, М. Зайцев, В. Новіков.
 • 3 місце – Івано-Франківська область. Склад команди: Третяк Матвій, Бідочко Владислав. Тренери: З. Верб’яний, Б. Сенишин, В. Дячок.

команда Львівської області — 1 місце. Вадим Солтис і Олександр Гелета вдвох (!) перемогли команди із трьох та більше чоловік. Тренер — Анжела Сидорко.

команда Дніпропетровської області. Головна ударна сила — Антон Дерлюк. Тренер — Світлана Братик.

команда Івано-Франковської області — бронзові призери. Третяк Матвій, Бідочко Владислав також удвох вибороли медалі чемпіонату!

Командний розряд. Дівчата

 • 1 місце –  Дніпропетровська область. Склад команди: Дерлюк Анна, Бектемірова Софія, Лебідь Поліна, Пугач Анастасія, Сидоренко Катерина.Тренери: С. Братик, Н. Таркіна, М. Зайцев.
 • 2 місце – Полтавська область. Склад команди: Чумарна Софія, Пелих Юлія, Борисенко Евеліна. Тренер: О. Чумарна.
 • 3 місце – Івано-Франківська область. Склад команди: Пукало Тетяна, Гаєва Уляна, Семенька Віталіна. Тренери: : З. Верб’яний, Б. Сенишин, В. Петришин.

Золота команда дівчат Дніпропетровської області

Срібні призери — команда Полтави. Тренер — Оксана Чумарна

Бронзові призери — Івано-Франківська область. Дівчатка повторили успіх хлопців!

Парний розряд. Хлопці.

 • 1 місце – Гелета Олександр (Львів), Солтис Вадим (Жовква, Львівська область).
 • 2 місце – Третяк Матвій (Рогатин), Дерлюк Антон (Нікополь).
 • 3 місце – Шульгачик Дмитро (Кременчук), Шульга Єгор (Мазівка, Сумська область).

Олександр Гелета і Вадим Солтис знов перші! На цей раз у парі.

Срібні призери — Матвій Третяк і Антон Дерлюк

Мабуть, уперше в історії цих міст — Кременчук і Мазіка — призери чемпіонату України! На фото: Шульгачик Дмитро і Шульга Єгор

Парний розряд. Дівчата

 • 1 місце – Колєннікова Діана (Жовква), Чумарна Софія (Гребінка).
 • 2 місце – Дерлюк Анна (Нікополь), Пелих Юлія (Гребінка).
 • 3 місце – Пукало Тетяна (Рогатин), Мушкіна Ксенія (Дружківка).

Чемпіонки України в парі — Софія Чумарна і Діана Колєннікова

Анна Дерлюк і Юлія Пелих — срібні призерки чемпіонату України

Тетяна Пукало і Ксенія Мушкіна — бронзові медалістки. Івано-Франківіськ об’єднався з Донецькою областю!

Мікст

 • 1 місце – Дерлюк Антон (Нікополь), Пелих Юлія (Гребінка).
 • 2 місце – Гелета Олександр (Львів), Чумарна Софія (Гребінка).
 • 3 місце – Солтис Вадим (Жовква), Дерлюк Анна (Нікополь).

Перше місце — Антон Дерлюк і Юлія Пелих

Друге місце у Олександра Гелети і Софії Чумарної

Бронзові призери — Анна Дерлюк і Вадим Солтис. Цікаво, що Анна в міксті не стала грати з братом, а віддала перевагу Вадиму Солтису 🙂

Індивідуальний розряд. Хлопці.

 • 1 місце – Дерлюк Антон (Нікополь)
 • 2 місце – Гелета Олександр (Львів)
 • 3 місце – Солтис Вадим (Жовква)

Дерлюк Антон — чемпіон України! Тренер: С. Братик. Усього на чемпіонаті він виборов 2 золотих і 2 срібних медалі

Олександр Гелета — срібний призер. Тренер: А. Сидорко. Загальний результат: дві золотих, дві срібних медалі чемпіонату

Вадим Солтис — 3 місце. Тренери — В. Доброхотов, О. Голяк. Загальний результат: дві золотих і дві бронзових нагороди чемпіонату

Індивідуальний розряд. Дівчата.

 • 1 місце – Дерлюк Анна (Нікополь).
 • 2 місце – Чумарна Софія (Гребінка).
 • 3 місце – Боднар Марія (Київ).

Анна Дерлюк — чемпіонка України. Тренер: С. Братик. Загальний результат на чемпіонаті: 2 золотих, 1 срібна, 1 бронзова нагорода

Софія Чумарна — 2 місце. Тренер: О. Чумарна. Підсумковий результат: одна золота і три срібні нагороди.

Марія Боднар — бронзова призерка чемпіонату України. Тренери: О. Шаблиста, Я. Кокуніна.

День народження на ЧУ

Призерка Юлія Пелих відсвяткувала свій десятий день народження. Безперечно, було приємно отримати і нагороди чемпіонату, і привітання від своїх друзів з днем народження!

Суддівська колегія

Фото з нагородження

 

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.