- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 17 серпня?

17 Серпня 2019 (08:00)

Поєдинки "Прикарпаття" та коломийського "Покуття" в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Футбол. Галицьке дербі.
Протистояння команд Львова та Івано-Франківська - це завжди принципово. Навіть якщо "Прикарпаттю" протистоять не "Карпати", а інша (тепер уже) львівська команда. "Рух" дуже активно працює в напрямку позиціонування себе саме як львівського клубу. Цікаво, що з цього вийде. В турнірній таблиці підопічні Володимира Ковалюка випереджають суперника на одне очко. "Рух" декларує бажання підвищитися в класі і намагатиметься взяти сьогодні три очки. Букмекери в цьому протистоянні більше вірять у перемогу господарів поля. Матч відбудеться на стадіоні "Скіф". Початок о 18:00.
18:00, стадіон Скіф, Львів, ФК Львів - Прикарпаття (Івано-Франківськ)

Футбол. Покуття відкриває домашній сезон
Підопічні Сергія Турянського сьогодні проведуть свій перший матч на "Юності". До Коломиї приїде ФК "Епіцентр" ізмістечка Дунаївці, Хмельницька область. Суперник має хороший підбір виконавців, деякі з них пограли і на професійному рівні. Тому матч обіцяє бути цікавим.
17:00, Коломия, стадіон "Юність","Покуття" - "Епіцентр" (Дунаївці, Хмельницька обл)

Футбол. Українська Премєр-ліга
В УПЛ сьогодні заплановано провести два матчі. Цікавою обіцяє бути гра в Полтаві. "Ворскла" прийменовачка з Дніпра. Цей матч транслюватиме телеканал Футбол 2. А трохи пізніше телеканал Уніан транслюватиме з Чернігова матч "Десна" - "Колос" (Ковалівка). Як не дивно, але ці дві команди у трьох матчах вже зуміли здобути по 6 очок.
14:00 Ворскла - СК Дніпро-1, телеканал Футбол 2
17:00 Десна - Колос, телеканал Уніан

З єврочемпіонатів телеканали Футбол 1 та Футбол 2 пропонують нам переглянути матчі Бундеслліги та Прімери. В обидвох змаганнях цього вікенду проходять матчі першого туру.
16:30 Борусія Д - Агсбург, Футбол 1
16:30 Вольсбург - Кельн, Футбол 2
19:30 Борусія М - Шальке, Футбол 2

18:00 Сельта - Реал Мадрид, Футбол 1
20:00 Валенсія - Реал Сосьєдад, Футбол 1
22:00 Вільяреал - Гранада, Футбол 1

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.