- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 6 вересня?

06 Вересня 2019 (09:26)

Засідання виконавчого комітету ІФОФФ та відбіркові поєдинки національних футбольних збірних до Євро-2020 в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Остаточний склад учасників Кубка чемпіонів міст та районів - одне із питань, яке розгляне виконавчий комітет Івано-Франківської обласної федерації футболу. Зокрема, прохання бронзового призера попереднього сезону міста Івано-Франківська ФК "Хриплин, який має намір позмагатися за трофей. Можна припустити, що рішення буде позитивним і за перемогу в кубку боротимуться 23 колективи.

На стадіоні Славутич-Арена в Запоріжжі молодіжна збірна України U-21 у рамках відбору до Євро-2021 прийме Фінляндію. З 18:30 пряму трансляцію цього поєдинку вестиме телеканал Футбол 1. Це матч першого туру відбору.

А в Європі національні збірні продовжують змагатися в рамках відбору до Євро-2020. Найцікавішим обіцяє бути протистояння в Гамбурзі, де німці прийматимуть нідерландців. Господарям поля потрібні очки, щоб наздогнати несподіваного лідера - Північну Ірландію, а  гостям - щоб виправити ситуацію, в яку вони втрапили. Три очки і третє місце після двох турів - не те, що може подобатися нідерландським вболівальникам. Цей матч транслюватиме телеканал Футбол 2, починаючи з 21:45.

В цій же групі С трохи швидше (19:00) розпочнуть свій матч Естонія та Білорусь. Футбол 2 теж транслюватиме цей матч. А Футбол 1 запланував показати гру Словаччина - Хорватія (21:45). В суперників після трьох зіграних матчів по 6 очок, а лідируючу позицію в цьому квінтеті займає Угорщина.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.