- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 14 вересня?

14 Вересня 2019 (08:00)

Волейбольний турнір в Івано-Франківську, матчі "Прикарпаття" та коломийського "Покуття" - все це в нашій традиційній рубриці "ЩЩо цікавого сьогодні?".

Футбол. Прикарпаття зіграє вдома
Команда Володимира Ковалюка в минулому турі перервала неприємну для себе безвиграшну серію та трохи покращила турнірну ситуацію. Десять очок в активі і десяте місце в турнірній таблиці. "Інгулець" має на два пункти більше та займає 8-ме місце. До речі, безвиграшна серія Інгульця вже налічує чотири матчі. Матч на стадіоні "Рух" розпочнеться о 17:00.
17:00, Івано-Франківськ, стадіон "Рух", Прикарпаття - Інгулець (Петрове)

Футбол. В Коломиї теж гра
Синхронно із Прикрапаттям свій матч Аматорського чемпіонату України розпочне і коломийське Покуття. Підопічні Сергія Турянського приймуть будівельників із Луцька - Луцьксантехмонтаж №536. Команда із складною назвою наразі займає останнє місце в турнірній таблиці групи 1 - лише одна нічия в пяти матчах. Коломияни мають в своєму активі три очки.
17:00, Коломия, стадіон "Юність", Покуття – Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк)

Волейбол. Турнір пам'яті Степана Вовка
Сьогодні стартує прем'єрний розіграш турніру з волейболу пам'яті судді національної категорії Степана Вовка. У турнірі змагатимуться чотири команди, а саме - франківські "Університет-ПНУ" та "КФВ-ДЮСШ №2" (обидві у новому сезоні виступлять у Першій лізі), а також вищолігові "Буковинка" з Чернівців та "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" зі Львова. У перший змагальний день, а саме 14-го вересня, на турнірі буде зіграно чотири матчі.
м. Івано-Франкіськ, МЦД "Будівельник" (вул. Набережна, 42)
11:00 "КФВ-ДЮСШ №2" - "Університет-ПНУ"
12:50 "Львів’янка-ЛДУФК-Скіф" - "Буковинка"
14:30 Урочисте відкриття змагань
15:00 "КФВ-ДЮСШ №2" - "Львів’янка-ЛДУФК-Скіф"
16:50 "Буковинка" - "Університет-ПНУ"

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.