- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 17 вересня?

17 Вересня 2019 (10:09)

Футбольна та баскетбольна Ліга Чемпіонів, чемпіонат Європи з волейболу - про це в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

ФУТБОЛ. Ліга Чемпіонів
В найпрестижнішому клубному турнірі Європи бере старт груповий етап, де зібрались лише найкращі. Ви просто зможете залишити поза увагою такі протистояння як Боруссія (Дортмунд) - Барселона та Наполі - Ліверпуль.
19:55 Інтер - Славія Прага
19:55 Ліон - Зеніт
22:00 Аякс - Лілль
22:00 Бенфіка - РБ Лейпциг
22:00 Боруссія Д. - Барселона
22:00 Зальцбург - Генк
22:00 Наполі - Ліверпуль
22:00 Челсі - Валенсія


БАСКЕТБОЛ. Ліга Чемпіонів
А от в баскетболі ЛЧ не є найпрестижнішим турнірі, однак і тут зібрані достойні команди, серед яких і "Київ-Баскет". В кваліфікації цих змагань кияни протистоятимуть австрійському "Капфенбергу". Перший матч "жовто-чорні" проведуть в гостях.
21:00, Капфенберг - Київ-Баскет


ВОЛЕЙБОЛ. Чемпоінат Європи

Цими днями одночасно чотири країни приймаують матчі 31-го Євро серед чоловіків. Поки ще триває груповий етап, а саме 4 тур. Боротьба за прохід в самому розпалі і до останнього туру завчасно не будуть відомі імена всіх учасників наступного раунді. Хороші шанси і у нашої збірної, якій для успіху достатньо буде завтра перемогти ще Естонію.
15:00 Греція Португалія
18:00 Чорногорія Польща 
18:30 Австрія Іспанія 
18:30 Словенія Північна Македонія 
20:30 Італія Болгарія 
21:00 Естонія Нідерланди
21:30 Словаччина Бельгія 
21:30 Туреччина Білорусь

 

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.