- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 21 вересня?

21 Вересня 2019 (06:34)

Баскетбол, футбол та регбі в нашій традиційній ранковій рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Футбол. "Прикарпаття" грає на виїзді
Команда Володимира Ковалюка сьогодні зустрінеться із зорянськими "Балканами". Колектив із Одещини поступається франківцям чотирьма очками. І дуже б добре було, як мінімум зберегти, цей розрив по завершенню матчу. Все-таки, не хочеться вирішувати питання збереження прописки у першій лізі наприкінці сезону. А для цього слід вже зараз активно накопичувати пункти саме в матчах із командами-сусідами по турнірці.
16:30, с.Зоря, Балкани - Прикарпаття, пряма трансляція

Футбол. Аматорський чемпіонат України
Наші команди в четвертому по силі дивізіоні українського футболу теж гратимуть на виїзді. Коломияни відправляться на Тернопільщину, де зустрінуться із луцьким "Вотранс". Суперник відстає від "Покуття" на два очки та ще не має жодної перемоги в своєму активі. А "Карпати-Енергетик" зіграють проти новачка ліги із Вінничини - ФК "Світанок-Агросвіт" (с.Шляхова). "Аграрії" успішно проводять чемпіонат і відставють від лідера наразі лише на три очки.
16:00, с.Шляхова, Світанок-Агросвіт - Карпати-Енергетик
17:00, с.Підгайці, Вотранс - Покуття

Баскетбол. Говерла проти Львівської Політехніки
У Львові "ведмеді" проведуть товариську гру проти свого принципового суперника. Команди готуються до старту нового сезону у вищій лізі чемпіонату України (другий по силі дивізіон вітчизняного баскетболу).
15:00, Львів, ПС "Галичина", Львівська Політехніка - Говерла-КФВ. 

Регбі на стадіоні ім.Героїв Пожежних
В Івано-Франківську команди жіночої Вищої ліги, в матчах третього туру першості України з регбі-7, розіграють нагороди змагань. До слова, команда ДЮСШ-2-«Прикарпатські вовчиці» (Івано-Франківськ)стала переможнецею першого туру змагань. В другому турі найсильнішими виявилися регбістки львівської команди КІВС-Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.
10:00, Івано-Франківськ, стадіон ім.Героїв Пожежних

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.