- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 9 жовтня?

09 Жовтня 2019 (08:00)

Гра ФК "Калуш", поєдинки в обласному чемпіонаті та першості, матчі наших представників в першій лізі ДЮФЛ України серед 19-річних, ігри 5-го туру групового етапу  Кубока чемпіонів міст та районів області. Все це в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Футбол. Обласні змагання
В першій лізі в Надвірній місцевий "Бескид" прийме коломийське "Покуття". Це гра восьмового туру. Коломияни поступилися в двох останніх поєдинках. Тиждень тому команда Турянського на власному полі програла традиційно незручному супернику з Галича, а на вихідних "Покуття" отримало 0:2 у визному поєдинку на Вінниці в рамках Аматорського чемпіонату України. "Бескид" у семи зіграних поєдинках набрав шість очок та посідає 8-ме місце в турнірній таблиці.
А у другій лізі планувалося, що саме сьогодні черніївський "Ураган" гостюватиме в Кутах. Це перенесений матч 1-го туру. Та матч відбувся днем раніше. Ураган переміг з рахунком 3:0.

15:00, Надвірна, стадіон "Нафтовик",Бескид - Покуття (Коломия)

Футбол.  Виїзд калушан на Закарпаття
Підопічні Василя Качура сьогодні зіграють в Ужгороді проти місцевої команди - сусіда калушан по турнірній таблиці. Хіміки випереджають суперника на два очки. ФК "Калуш" останній раз на виїзід перемагав ще в середині серпня (3:0 із ФК "Діназ"). Ужгородці не програють в одвох останніх поєдинках. В першому колі калушани обіграли суперника на власному полі з рахунком 2:1.
16:00, Ужгород, стадіон "Авангард", ФК Ужгород - ФК Калуш

Футбол. Перша ліга ДЮФЛ України серед 19-річних юнаків
Ніка та Прикарпаття зіграють сьогодні на виїзді. Команда Сергія Пташника, яка очолює групу 1, в Луцьку поміряється силами із "Адреналіном - одним із аутсайдерів групи. А "Ніка" під керівництвом Анатолія Полякова у Львові зустрінеться із "Динамо". Обидві команди є сусідами по турнірній таблиці - "Ніка" йде п'ятою, тоді як "динамівці" розташувались сходинкою нижче і відстають від франківців на один пункт.
12:00, Луцьк,  Адреналін - Прикарпаття
12:00, Львів, стадіон "Динамо",  Динамо - Ніка.

Футбол. Кубок чемпіонів міст та районів області
Передостанній тур групового етапу Кубка чемпіонів міст та районів області пройде сьогодні. Гратимуть команди 1, 2 та 3 груп. Всі матчі розпочнуться о 16:00.
Група 1
"Лістер" (Лісна Тарновиця, Надвірнянський р-н) – ФК "Підгір'я"(Богородчанський р-н)
ФК "Марківці-Сільгоспхімія" (Тисмепницький р-н) – ФК "Крихівці" (м.Івано-Франківськ)
Група 2
ФК "Хриплин" (м.Івано-Франківськ) – "Сокіл"(Коршів, Коломийський р-н)
ФК "Вербівці" (Городенківський р-н) – ФК "Прибилів" (Тлумацький р-н)
Група 3
Перспектив (Рашків, Городенківський р-н) - ФК Рожнів (Косівський р-н)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.