- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 14 жовтня?

14 Жовтня 2019 (08:15)

Суперматч України та Португалії в Києві, заключний поєдинок "синьо-жовтих" у турнірі з пляжного футболу на Всесвітініх пляжних іграх та старт жіночої баскетбольної збірної 3х3 в Досі - про це і не тільки в традиційній ранковій рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Баскетбол. Суперліга
В баскетбольній Суперлізі сьогодні запланований один поєдинок - БК "Дніпро" на власному паркеті проекзаменує новачка сезону кам'янський "Прометей". Матч у прямому ефірі покаже телеканал XSport, починаючи з 13:55.
13:55 Дніпро - СК Прометей, пряма трансляція XSport

Футбол. Відбір до Євро-2020
Найочікуваніша подія осені відбудеться вже сьогодні - на столичному НСК "Олімпійський" зійдуться збірні України та Португалії. Обом суперникам надважливо здобувати очки, адже нічия виведе "синьо-жовтих" на Євро, тоді як португальцям вкрай важливо перемогти прямого конкурента і поборотись за першу сходинку у групі. Початок гри о 21:45. Матч транслюватиме телеканал Футбол 1 та ТРК "Україна".
21:45 Косово - Чорногорія
21:45 Болгарія - Англія
21:45 УКРАЇНА - Португалія, пряма трансляція Футбол 1
21:45 Литва - Сербія
21:45 Молдова - Албанія
21:45 Ісландія - Андорра
21:45 Франція - Туреччина, пряма трансляція Футбол 2

Пляжний футбол. І Всесвітні Пляжні Ігри
"Пляжна" збірна України проведе заключний матч турніру з пляжного футболу у рамках І Всесвітніх пляжних іграх. Після двох поразок від збірних Ірану (4:5) та Парагваю (4:5) команда Євгена Варениці зіграє з Сенегалом. Початок матчу о 16:30.
16:30 Сенегал - Україна

Баскетбол 3х3. Жінки. І Всесвітні Пляжні Ігри
Жіноча збірна України з баскетболу 3х3, складена на базі Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, розпочне свій шлях у Досі. О 16:40 команда Юрія Процюка зустрінеться з Малі, а о 20:00 суперником "синьо-жовтих" буде Аргентина.
16:40 Україна - Малі
20:00 Україна - Аргентина

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.