- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 16 жовтня?

16 Жовтня 2019 (08:00)

Кубкові футбольні протистояння, заключний тур групового етапу  турнірі кращих районних колективів - в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Футбол. Кубок області
У обласному кубку сьогодні буде зіграно матчі 1/8 фіналу за участі команд, які змагаються в Аматорському чемпіонаті України. Коломияни на виїзді зустрінуться із делятинським "Прутом", а галичани - вдома приймуть Турку. Друге протистояння видається цікавішим - двобій учасників обласного чемпіонату.
15:00, Галич, стадіон "Колос", Карпати-Енергетик - ФК Турка
15:00, Делятин, Прут - Покуття (Коломия)

Кубок чемпіонів міст та районів області

Груповий етап добігає свого завершення. Сьогодні цю стадію змагань завершать команди 1-3 груп. По два кращі колективи з кожної групи та чотири команди, які будуть мати кращі показники серед команд, зайнявших у групах 3-ті місця, виходять до стадії 1/8 фіналу розіграшу.
У групі 1 цікавим обіцяє бути протистояння в Підгірї. Перемога в цій грі гарантує вихід до наступного раунду кожній із команд. Марківці-Сільгоспхімія вже вийшли з групи.
У групі 2 між собою зіграють лідери. Коршівський "Сокіл" прийме ФК "Прибилів".Нічия влаштує обидві команди. А от в групі 3 аналогічна ситуація. Нічия в поєдинку "Прут" - "Перспектив" гарантує квиток до плей-офф для обидвох команд.
6 тур. 16:00
Група 1
ФК "Підгір'я" – ФК "Крихівці"
"Лістер" (Лісна Тарновиця) – ФК "Марківці-Сільгоспхімія" 
Група 2
"Сокіл" (Коршів) – ФК "Прибилів"
ФК "Хриплин" – ФК "Вербівці"
Група 3
Прут (Видинів) - Перспектив (Рашків)

Футбол. Перша ліга ДЮФЛ України серед 19-річних
Сьогодні зіграє лише франківська "Ніка". Команда Полякова прийме новояворічький "Гірник". Поєдинок відбудеться на футбольному полі спорткомплексу ІФНТУНГ ім. А. П. Гемби.
13:00, Івано-Франківськ, стадіон ІФНТУНГ, Ніка - Гірник (Новояворівськ)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.