- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 19 жовтня?

19 Жовтня 2019 (08:00)

Футбол, Волейбол, Легка атлетика та Баскетбол. Саме змагання з цих видів спорту в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Легка атлетика. Змагання з спортивної ходьби
19-20 жовтня в Івано-Франківську відбудеться чемпіонат України зі спортивної ходьби та ХХІІІ міжнародний кубок «Вечірній Івано-Франківськ». До Івано-Франківська з’їдуться найкращі легкоатлетики-скороходи зі всієї України, а також спортсмени з Туреччини, Польщі, Молдови, Білорусі, Португалії, Латвії та Ірландії. Загалом понад 220 учасників змагатимуться на дистанціях 50, 20, 10, 5, 3 та 2 км.Урочисте відкриття змагань відбудеться у суботу, 19 жовтня, о 8:45. Перший старт о 9:00. А нагородження призерів відбудеться по завершенні кожної з дистанцій.

Футбол. Прикарпаття зіграє на виїзді

Флагман прикарпатського футболу проведе сьогодні матч 1-го туру чемпіонату України (перша ліга). Підопічні Володимира Ковалюка гостюватимуть в Черкасах, де зустрінуться із місцевою командою "Черкащина".Після домашньої перемоги в попередньому турі франківці трохи відштовхнулися від зони вильоту та піднялися на 9-те місце. Сьогодні варто теж здобути залікові пункти в поєдинку із одним з аутсайдерів змагань.
15:00, Черкаси, стадіон "Центральний", Черкащина - Прикарпаття

Футбол. ФК Калуш теж на виїзді
Калушан, змінивши наставника, зіграють в Тернополі. У файному місці підопічні Матвіїва протистоятимуть лідеру змагань. "Нива" у 13-ти матчах зазнала лише одної поразки. При цьому, на власному полі від "Діназ". У першому колі "Калуш" програв вдома з рахунком 1:3.
15:00, Тернопіль, Міський стадіон, Нива - ФК Калуш

Футбол. Аматорський чемпіонат України
У четвертому по силі дивізіоні українського футболу свої матчі проведуть колективи з Прикарпаття. "Покуття" в Коломиї прийме теребовлянську "Ниву", а галичани поїдуть на Хмельниччину. Цей ігровий день відкриє програму другого кола змагань.
14:00, с.Васильківці (Хмельницька обл), Епіцентр - Карпати-Енергетик (Галич)
15:00, Коломия, Покуття - Нива (Теребовля)
 

Баскетбол. БК "Франківськ-ПНУ" проведе матч в столиці
Суперницями франківчанок буде чинний чемпіон України - БК Динамо-НПУ. Столичні баскетболістки матчем проти омолодженоїфранківської команди відкриють свій сезон. Початок матчу у спорткомплексі НПУ о 14:00. 

Волейбол. Перша ліга області
У суботу розпочнеться стартовий тур Першої ліги чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд. У новому сезоні змагатимуться дев'ять команд, з яких одразу троє новачків - це франківський "НТУНГ", що минулоріч виступав у Вищій лізі, ВК "Рожнів" та ВК "Марківці". Матчі суботи пройдуть в Бурштині.
11:00 "Зелені Дракони" Бурштин - "НТУНГ" Ів.-Франківськ
12:30 "НТУНГ" Ів.-Франківськ - ВК "Марківці"
14:00 ВК "Марківці" - "Зелені Дракони" Бурштин

Міжнародний турнір «Open cup of Ivano-Frankivsk city 2019 Taekwon-Do I.T.F.»
19-20 жовтня столиця Прикарпаття прийматиме Міжнародний турнір «Open cup of Ivano-Frankivsk city 2019 Taekwon-Do I.T.F.». Понад 250 учасників прибудуть з різних областей України, а також із Молдови. Центральною подією міжнародних змагань стане Cвято Таеквон-до. Запрошуємо Вас відвідати Гала-вечір «Open cup of Ivano-Frankivsk city 2019 Taekwon-Do I.T.F.», який відбудеться 19 жовтня 2019 року за адресою cпорткомплексу на вул. Симоненка 13. Гала-вечір триватиме з 18:00 до 20:00.

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.