- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 15 листопада?

15 Листопада 2019 (08:00)

Суперматч Бразилія - Аргентина, поєдинки відбору до Євро-2020 - в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?.

Національні збірні продовжують битися за вихід на єврофорум, який пройде в наступному році. Сьогодні змагатимуться команди груп D, F, J. Телеканали Футбол 1 / Футбол 2 покажуть три поєдинки. У групі  F в очному протистоянні шведи та румуни визначатимуть долю другого місця в групі. Лідирує тут Іспанія, яка прийме аутсайдера групи Мальту. У групі  J більш-менш спокійно можуть почуватися Італія та Фінляндія, які займають перші дві сходинки. Апенінці взагалі проводять відбір без втрат, а фіни - мають п'ятиочкову перевагу над переслідувачами.
Група D
21:45 Швейцарія - Грузія
21:45 Данія - Гібралтар
Група F
19:00 Норвегія - Фарери
21:45 Іспанія - Мальта
21:45 Румунія - Швеція - телеканал Футбол 2
Група J
19:00 Фінляндія -Ліхтенштейн
19:00 Вірменія - Греція - телеканал Футбол 2
21:45 Боснія і Герцоговина - Італія - телеканал Футбол 1


У першій українській лізі на нас очікує одне із центральних протистоянь чемпіонату. Львівський Рух прийме харківський Металіст 1925. Харків'яни йдуть другими в турнірній таблиці та випереджають суперника лише на два очки. В останніх семи поєдинках львів'яни здобули шість перемог. Це дозволило так стрімко піднятися в турнірній таблиці.
14:30, Львів, стадіон Скіф, Рух (Львів) - Металіст-1925 (Харків)


Сьогодні єдиний представник України в єврокубках ХК Донбас стартує в третьому раунді Континентального кубка. Протягом трьох днів команди групи F змагатимуться у польському Кракові. Суперниками українців буде білоруський Неман, польська Краковія та казахстанський Бейбарис. Першу гру Донбас зіграє сьогодні проти білорусів. Йей поєдинко телеканал ХСпорт покаже в прямому ефірі
15:00, Краків, Донбас (Україна) - Неман (Білорусь), пряма трансляція ХСпорт

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.