- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 16 листопада?

16 Листопада 2019 (08:00)

Пропонуємо Вашій увазі анонс основних подій суботи в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Футбол. Прикарпаття - Волинь
Команда Володимира Ковалюка прийме сьогодні луцьку "Волинь". Гра дуже важлива для обидвох колективів. Франківці посідають 11-те місце в турнірній таблиці і не надто віддалилися від зони вильоту. Волиняни ведуть відчайдушну боротьбу за потрапляння до УПЛ. У першій грі цих команд "Волинь" в Луцьку здобула вольову перемогу. Скандал, який тоді розгорівся, всі ми пам'ятаємо. Надіємося, цього разу на нас очікує цікава та безкомпромісна боротьба без жодних натяків на порушення правил чесної гри.
15:00, Івано-Франківськ, стадіон "Рух", Прикарпаття - Волинь

Футбол. Поділля - ФК Калуш
Калушани їдуть до сусідів по турнірній таблиці. Хмельницьке "Поділля", як і ФК "Калуш" мають в своєму активі 26 очок. Відставання від третього місця складає 7 пунктів. Попередній свій поєдинок обидві команди програли з однаковим рахунком 0:2. В першому колі калушани перемогли суперника з рахунком 5:2.
14:00, Хмельницький, стадіон "Поділля", Поділля - ФК Калуш

Юнацька Екстра-ліга. 2 тур
Академія Урагану стартує у змаганнях юнаків української футзальної Екстра-ліги.Команда стартує домашніми матчами проти рівненського "Кардинал-ДЮСШ-4". Поєдинки пройдуть у манежі Муніципального ФОЦ м.Івано-Франківська. Перша гра сьогодні ввечері.
18:00, Івано-Франківськ, манеж МФОЦ, Академія Ураган - Кардинал-ДЮСШ-4

Волейбол. Вища ліга. Чоловіки
У Запоріжжі СК Прибилів на вихідних проведе матчі 2 туру чемпіонату України серед команд вищої ліги. На цьому етапі суперниками прибилівців будуть волейболісти ВК МХП-Вінниця, збірної Україна U-17. Перший матч сьогодні СК Прибилів проведе проти вінничан. Суперник у першому турі теж здобув максимальну кількість очок.
17:00, Запоріжжя, СК ЗАС, СК Прибилів - ВК МХП-Вінниця

Волейбол. Чемпіонат області. Перша ліга
У першій лізі обласного чемпіонату по волейболу сьогодні відбудуться матчі 2-го туру. У Бурштині та Заболотові пройдуть матчі. Цікавим обіцяє бути протистояння бурштинських "Зелені дракони" та кальського "Нафтохімік".
Бурштин
11:00 Зелені Дракони (Бурштин)- Нафтохімік (Калуш)
12:30 Нафтохімік - Ліцей-23 (Івано-Франківськ)
14:00 Ліцей-23 - Зелені Дракони
Заболотів
11:00 ВК Заболотів - Горіш (Делятин)
12:30 Горіш - ВК Марківці
14:00 Марківці - Заболотів

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.