- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 22 листопада?

22 Листопада 2019 (08:00)

Друга гра Говерли у Черкасах, кубкові матчі з волейболу у Снятині в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Баскетбол. Черкаські мавпи-2 - Говерла-КФВ
Обидві команди знаходяться на дні другої групи вищої ліги. франківці у шести матчах здобули дві перемоги. Мавпи у своєму активі мають одну перемогу у шести матчах. Гра, як і перший матч, пройде на майданчику ПС "Будівельник".
18:00, Черкаси, ПС Будівельник, Черкаські мавпи-2 - Говерла-КФВ

Волейбол. ІІ етап Кубка України
22-24 листопада, у Снятині пройдуть поєдинки ІІ етапу Кубка України з волейболу. В гості до снятинського "Покуття" завітають суперлігові хмельницький "Новатор" та "МХП-Вінниця", а також дебютант Другої ліги ВК "Решетилівка". Починаючи з п'ятниці суперники проведуть одноколовий турнір, за підсумком якого і визначиться два учасника ІІІ етапу національного кубка. Сьогодні снятинці зустрінуться із МХП-Вінниця. Минулого тижня вінничани вже зустрічалися з іншою прикарпатською командою. СК Прибилів переміг в чемпіонаті України МПХ-Вінниця з рахунком 3:0. Черга за снятинцями.
Снятин, СК Колос
17:00 "Новатор" Хмельницький - ВК "Решетилівка" Полтавська обл.
19:30 "МХП-Вінниця" Вінниця - "Покуття" Снятин

Футзал. Чемпіонат Івано-Франківська
У міському чемпіонаті Івано-Франківська, який цього сезону став найцікавішим чемпіонатом нашого краю, заплановано провести два матчі. Поєдинки проходять на майданчику манежу МФОЦ.
20:00 Юрист - АТО Прикарпаття
20:45 V&G Group - АТО

Футбол. УПЛ
В елітному українському дивізіоні заплановано провести сьогодні одну гру. Донецький Шахтар в Харкові прийме ФК Львів. Гру покаже Футбол 1. Команди знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці.
19:00, Харків, Шахтар - ФК Львів

Для любителів європейських національних чемпіонатів сьогодні телеканали Футбол 1 / Футбол 2 підготували дві трансляції. Футбол 1 показуватиме гру ПСЖ - Лілль (21-45), а Футбол 2 транслюватиме поєдинок дортмундської Борусії та ФК Падерборн (21:45).

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.