- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 30 листопада?

30 Листопада 2019 (09:05)

Поєдинки баскетбольних "Калуша" та "Франківська", волейбольні баталії обласного рівня і старт нового біатлонного сезону - про це і не тільки в традиційній ранковій рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Футзал. Юнацька Екстра-ліга
Сьогодні Академія НФК "Ураган" проведе першу серію "енергетичного" дербі проти вихованців КІВС "Енергії" зі Львова. Гра розпочнеться о 16:30 у Муніципальному ФОЦ.
16:30 Ів.-Франківськ, МФОЦ, Академія НФК Ураган - КІВС Енергія (Львів)

Футзал. Чемпоінат Івано-Франківська
Зважаючи на завантаженість залу Муніципального ФОЦ поєдинки чемпіонату Івано-Франківська з футзалу пройдуть у ранковій та вечірній сесіях. Зокрема, у першому матчі дня о 9:15 зустрінуться "УКД Благо" та "Ураган", тоді як вечірня сесія розпочнеться о 18:00 після матчів "Франківська-ПНУ" та Академії "Урагану".
09:15 УКД Благо - Ураган
10:00 АВІnBevEfes-Перламутр - Юрист
10:45 Авіатор - Інваспорт
11:30 ФК Рух - Експрес ПЧ12
18:00 Нива – ІФАМ Танатос
18:45 Вовчинці - Галицька кераміка
19:30 Олімп - V&M Group
20:15 IF CІТІ - Тема-Захід

Баскетбол. Жіноча Суперліга
На баскетболісток "Франківська-ПНУ" сьогодні очікує ще одне випробування - команда  Юря Процюка вдруге поспіль зустрінеться зі столичним "Київ-Баскетом". Нагадаємо, вчора "пантери" оступилися (47:69), тож сьогодні спробують реваншуватись на паркеті Муніципального ФОЦ. Початок о 13:30.
13:30 Ів.-Франківськ, МФОЦ, БК Франківськ-ПНУ - БК Київ-Баскет

Баскетбол. Перша ліга
БК "Калуш-ПНУ" свій черговий матч у Першій лізі зіграє у Чернівцях проти місцевого "Че-Баскет". Суперники наразі посідають діаметрально протилежні позиції у групі 4 - калушани йдуть другими, тоді як їх візаві замикають турнірні перегони. Початок матчу о 18:30.
18:30 Чернівці, спортзал ЧТК, Че-Баскет (Чернівці) - БК Калуш-ПНУ

Волейбол. Чемпіонат області серед команд Вищої ліги
У волейбольній Вищій лізі буде зіграно поєдинки заключного туру першого кола. Зокрема, проміжний лідер турніру ВК "Залуччя-Універсал" зустрінеться з галицьким "Володарем", тоді як "Білоберізка" вирушить в гості до чинного чемпіона області коломийського "Прикарпаття". Початок обох матчів о 12:00.
12:00 ВК "Залуччя-Універсал" - "Володар" Галич
12:00 "Прикарпаття" Коломия - ВК "Білоберізка" Верховинський р-н

Волейбол. Чемпіонат області серед команд Першої ліги
Тим часом в спортзалі Ліцею №23 в Івано-Франківську розпочнеться ІІІ тур чемпіонату області серед команд Першої ліги. На франківському міні-турнірі зіграють "Ліцей №23", "НТУНГ" та делятинський "Горіш". Початок волейбольних баталій об 11:00.
11:00 "Ліцей №23" Івано-Франківськ - "НТУНГ" Івано-Франківськ
12:30 "НТУНГ" Івано-Франківськ - "Горіш" Делятин
14:00 "Горіш" Делятин - "Ліцей №23" Івано-Франківськ

Біатлон. Кубок світу в Естерсунді
Прикарпатець Тарас Лесюк сьогодні дебютує у складі національної збірної України з біатлону. Сьогодні наш спортсмен бігтиме змішану естафету на стартовому етапі нового біатлонного сезону в Естерсунді. Початок забігу о 16:00.
14:10 Одиночна змішана естафета, пряма трансляція UA:Перший
16:00 Змішана естафета, пряма трансляція UA:Перший

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.