- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Паріматч представляє: Лайв-ставки на футбол

02 Грудня 2019 (11:39)

Розповідаємо, чим приваблюють лайв-ставки на футбол з Парі матч. Список доступних ставок у лайві. Як робити ставки на футбол в лайв-режимі з Паріматч.

Футбол впевнено тримає першість у званні улюбленої гри в цілому світі. Мало який спорт може похвалиться тим, що в нього грають мільйони людей. То ж не дивно, що любителів робити ставки на футбол какож доволі багато. До уваги футбольних бетторів пропонується широкий вибір змагань: Ліга чемпіонів УЄФА, Ліга Європи УЄФА, Кубок Лібертадорес, Копа Америка, Кубок африканських націй, а також національні чемпіонати всіх форм і розмірів. Зацікавлені роблять ставки в тому числі на жіночий футбол, юнацькі змагання та чемпіонати з пляжного футболу і футзалу (ігор в приміщенні).

Лайв-ставки на футбол також користуються високою популярністю. Подивитися список доступних подій і зробити живу ставку з Паріматч можна за посиланням: https://www.parimatch.com/live. Зверніть увагу, що навіть в дні високопопулярних матчів, таких як фінал Ліги чемпіонів, сайт букмекерської контори Паріматч стабільно працює і дозволяє всім бажаючим зробити ставки.

Live-ставки на футбол не відрізняються від звичайних за формою, але дуже виграють в кількості емоцій, які отримує гравець. Адже ви не просто зробили ставку, забули про неї, а через кілька днів дізналися про виграш або програш. Ні. Якщо ви хочете зробити Live-ставку на футбол, то зможете переглянути онлайн-трансляцію матчу на сайті безкоштовно. Не потрібно більше читати текстові трансляції або шукати сайт, де відео не гальмує. На Парі Матч все працює прекрасно. Ви почнете дивитися матч, потім перерветеся на ставку, а то й не одну — а в кінці відразу ж довідаєтеся, чи вдало ви спрогнозували результати.

Асортимент ставок на футбол, які можно зробити в лайві, майже не відрізняється від прематчевого. Звичайно ж, точний список залежить від конкретної події. Але ось основні ставки, які присутні в списку:

перемога господарів або гостей;
нічия;
тотал матчу більше або менше певного числа;
фора господарів або гостей;
індивідуальні тотали суперників;
хто заб'є перший або другий гол;
заб'ють чи голи обидві команди;
індивідуальні тотали топових гравців;
точний рахунок матчу;
точний рахунок будь-якої команди;
чи пропустить команда гол в свої ворота;
подвійні ставки: перемога господарів або нічия, перемога гостей або нічия, перемога будь-якої команди;
а також додаткові тотали і фори.
Якщо ви справжній футбольний фанат і хочете не просто ставок — занурюйтесь в улюблену гру з Live-беттінгом Паріматч.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.