- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 6 грудня?

06 Грудня 2019 (08:00)

Старт команд з Городенки та Снятина в чемпіонаті України по футзалу, поєдинок юнацької Екстра-ліги та виїзна гра волейболісток КФВ-ДЮСШ-2 у Чернівцях - все це в нашій рубриці "Що цікавого сьогодні".

Футзал. Чемпіонат України. Друга ліга
Дві прикарпатські команди вирішили взяти старт у чемпіонаті України серед команд другої ліги. СК "Городенка" в якості чемпіона області та володаря обласного кубка стартує виїзною грою у Львові проти команди "Галицька здоба" - учасника гранд ліги Львова. Гра відбудеться на майданчику ПС "Галичина". Для львівян ці змагання стануть другими в історії (минулоріч «пекарі» зуміли завоювати бронзові нагороди). Снятинці теж зіграють на виїзді. У Вінниці команда зустрінеться із місцевим колективом.
14:30 Вінниця, МФК Вінниця - МФК Снятин
19:30 Львів, ПС Галичина, Галицька здоба - СК Городенка

Волейбол. Перша ліга
У рамках 2 туру чемпіонату України серед команд першої ліги франківська Для обидвох команд ця гра стане першою в сезоні. До слова, команди змагаються  в групі Б першої ліги. В цій же групі маємо ще однуфранківську команду - ПНУ-Івано-Франківськ.
18:00, Чернівці, Буковина-2 - КФВ-ДЮСШ-2.

Футзал. Юнацька Екстра-ліга
Академія НФК Ураган у манежі МФОЦ прийме сьогодні команду Вінниця-Володмир. Гра розпочнеться о 17:00.
17:00, Івано-Франківськ, МФОЦ, Академія НФК Ураган - Вінниця-Володимир

Футзал. Чемпіонат Івано-Франківська
На сьогодні заплановано два мачі в міському чемпіонаті Івано-Франківська. Нагадаємо, що матчі цього турніру проходять у манежі МФОЦ.
20.00 Експрес ПЧ12 - АТО Прикарпаття
20.45 Вихор - АТО

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.