- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Федерація регбі звітує: результати роботи у 2019-му році

06 Грудня 2019 (12:50)

Федерація регбі Івано-Франківської області відзвітувалась за проведену роботу в 2019 році.

Робота Федерації регбі Івано-Франківської області у звітному році була спрямована на подальший розвиток регбі у м. Івано-Франківську і області: розширення мережі регбійних осередків, популяризація регбі серед юнаків і дівчат, залучення до роботи молодих тренерів та суддів з регбі і підвищення їхньої кваліфікації тощо. За рік під егідою Федерацією області проведено 51 захід, серед яких участь у чемпіонатах України з регбі, регбі-7 і регбіліг у різних вікових групах серед юнаків і дівчат, всеукраїнських і міжнародних турнірах, навчально-тренувальних зборах, організація і проведення офіційних і товариських турнірів у Івано-Франківську, участь у тренерських і суддівських семінарах тощо.

І. ЮНАЦЬКІ ЧЕМПІОНАТИ УКРАЇНИ
Команди ДЮСШ-2-«Станиславів» виступили у 14 чемпіонатах України (із них у 12 фінальних змаганнях) у різних вікових групах серед юнацьких команд і різновидах регбі і зайняли наступні місця:
у класичному регбі: команда U-16 - 5 місце, команда U-15 – 5 місце, команда U-12 – 5 місце, команда U-11 – 7 місце,
у олімпійському виді регбі-7: команди юнаків U-18 - 5 місце, U-16 – 5 місце, U-15 – 2 місце,
у регбіліг: команда U-18 - 3 місце, команда U-16 – 3 місце, команда U-14 – друге місце, команда U-12 – 2 місце, команда U-11 – 5 місце,

ІІ. ДОРОСЛЕ РЕГБІ
Команди «Роланд» і ДЮСШ-2-«Станиславів» виступили у чемпіонаті України серед команд вищої ліги і зайняла у 4-е і 5-е місця. Відбувся відкритий чемпіонат Івано-Франківська з регбі-7, у якому взяли участь шість команд, з яких три команди з Івано-Франківська: перше місце зайняла команда «Роланд», друге – «Станиславів», шосте – команда ІФНТУНГ.

ІІІ.ЖІНОЧЕ РЕГБІ.
Федерація регбі третій рік намагається популяризувати регбі серед дівчат. Цього року наші дівчата були представлені у всіх чемпіонатах України, що проводяться Федерацією регбі України і показали наступні результати у чемпіонатах України з регбі-7:
- жіноча команд вищої ліги ДЮСШ-2-«Прикарпатські вовчиці» зайняла перше місце;
- молодіжна команда до 21 року зайняла четверте місце,
- дівчата до 18 років зайняли третє місце - дівчата до 16 років зайняли третє місце,
- наймолодші дівчата до 14 років стали переможцями.
У Кубку України серед жіночих команд регбістки ДЮСШ-2-«Прикарпатські вовчиці» зайняли четверте місце.
- За результатами участі у змаганнях чемпіонатів України на підставі Єдиної спортивної класифікації України підтвердили або вперше виконали І розряд – 19 чоловік ІІ розряд – 35 чоловік, ІІІ розряд – 20 чоловік, І, ІІ і ІІІ юнацькі розряди – 23 чоловіка.

ІV. НАШЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО У ЗБІРНИХ.
До складу збірних України з регбі, регбі-7 і регбіліг (члени, кандидати, резерв) входять 12 вихованців ДЮСШ-2. У складі юніорської збірної з регбіліг Бойчук Віталій, Іванюк Андрій і Сплавник Тарас у Стамбулі (Туреччина) у кваліфікації вибороли путівку до фінального етапу чемпіонату Європи 2020 року в Італії. У складі юніорської збірної України серед дівчат до 18-и років у фіналі чемпіонаті Європи у польському Яроцині виступили наші вихованки Василишин Анастасія і Калин Марія і зайняли 10 місце.

VІ. МІЖНАРОДНІ ТУРНІРИ.
В Івано-Франківську у звітному році проведено восьмий міжнародний турнір Кубок Івано-Франківська за сприяння Департаменту молодіжної політики і спорту МР, Коледжу фізичного виховання і івано-Франківської ДЮСШ-2. У турнірі у шести вікових групах взяли участь 28 команд, 252 спортсмени. Крім команд Івано-Франківська у змаганнях взяли участь команди з України та литовських Каунасу та Шяуляю. Команди ДЮСШ-2 взяли участь у трьох вікових групах міжнародного турніру у Вільнюсі (одне перше місце) у червні і Шяуляї (Литва) у листопаді.

VІІ. ФІНАНСУВАННЯ.
Спортивна складова діяльності була забезпечена за рахунок коштів:
- 40% від загальних річних затрат обласної федерації ( 100 % всі відрядження на змагання з олімпійського виду регбі-7) – управління спорту Івано-Франківської ОДА;
- 18% - Івано-Франківська ДЮСШ-2;
- 48% - інші доходи

VІІІ. НАШЕ МІСЦЕ В УКРАЇНСЬКОМУ РЕГБІ.
У 2019 році:
- Івано-Франківська ДЮСШ №2 стала третьою у рейтингу ДЮСШ, клубів, команд України за результатами виступів дитячо-юнацьких команд у чемпіонатах України 2018 року у всіх вікових групах;
- Івано-Франківська ДЮСШ №2 займає друге місце у рейтингу за результатами виступів дитячо-юнацьких команд у чемпіонатах України за період 2015-2019 років, поступаючись тільки одеській ОДЮСШ,
- Федерація регбі Івано-Франківської області у цьому ж рейтингу займає третє місце серед регіональних федерацій.

VІІІ. ПРОБЛЕМИ.
- Недостатність фінансування на придбання інвентаря для проведення тренувальних занять, спортивної форми, оренди спортивних залів для проведення навчально-тренувальних занять, страхування, медикаментів;
- недостатність спортивних залів для проведення навчально-тренувальних занять в осінньо-зимовий період;
- Відсутність полів з м’яким покриттям, які б відповідали безпечним умовам проведення тренувальних занять.

Федерація регбі Івано-Франківської області

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.