- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Як замінити металопластикові вікна на балконі: основні правила

11 Лютого 2020 (15:13)

Заскливши балкон, Ви отримуєте додаткові квадратні метри для свого житла. Використовувати додаткову площу балкона можна по різному. Саме тому, першим кроком у склінні балкона є визначення функцій, які буде виконувати балкон надалі. Балкон може використовуватись як господарське приміщення для сушки білизни та зберігання речей.Стаття розміщена на правах реклами.

Балкон може стати повноцінною окремою кімнатою, наприклад, робочим кабінетом, бібліотекою, майстернею, зимовим садом, спортивним залом або ігровою кімнатою для дитини. Також, засклений балкон можна зробити продовження прилеглої кімнати. Приклади як можна засклити балкон можна побачити за посиланням.

Саме від того, яким Ви бачите балкон в майбутньому, буде залежати тип скління.

Розрізняють холодне та тепле скління.


Холодне скління балкона

Холодне скління балкона буде доречним у випадку, коли віконна конструкція буде захищати лише від атмосферних опадів і вітру, а балкон використовуватиметься як господарське приміщення. Для холодного скління зазвичай використовують алюмінієві або металопластикові конструкції. Високих вимог до теплоізоляції таких конструкцій не висувається. Зазвичай різниця поміж температурою зовнішнього середовища і температурою на холодному балконі 5…10 градусів.

Серед металопластикових конструкцій для холодного типу балкона, зазвичай, обирають базові трикамерні профільні системи, наприклад, Rehau Euro-Design 60. Склопакет можна обрати двокамерний.


Тепле скління балкона

Якщо Ви плануєте зробити простір балкона повноцінною кімнатою або продовженням прилеглого приміщення, тоді необхідний теплий тип скління. В даному випадку до балконної конструкції висуваються високі теплоізоляційні вимоги.

Для теплого балкону рекомендовано обрати:

    Теплий багатокамерний віконний профіль. Профіль повинен мати п’ять і більше повітряних камер для того, щоб забезпечити необхідний теплоізоляційний рівень.

    Теплий склопакет. Оскільки склопакет займає більшу частину світлового отвору, то і його характеристики є визначальними для балконної конструкції в цілому. Для теплого скління слід обирати двокамерні енергозберігаючі склопакети з інертним газом в середині (аргон або криптон). Віддати перевагу слід крупним європейським виробництвам, оскільки вони оснащені сучасним обладнанням, що дає змогу отримувати високоякісну продукцію. Так, лідером на ринку склопакетів є швейцарська компанія GLAS TROESCH.

    Якісні оригінальні комплектуючі. При склінні балконів завжди використовують комплектуючі. Це можуть бути підсилюючі пластини, добірні профілі, кутові з’єднувачі (прямий кут, 130 градусів), еркерна труба, нащільники, піддашок, відлив. Дуже важливо, щоб всі комплектуючі були оригінальні, а також встановленні з дотриманням всіх вимог.

Комплексне утеплення

Варто відзначити, що при теплому склінні балкона, неможна обмежитись лише балконною конструкцією з високими теплоізоляційними властивостями. Теплий балкон – це комплексне рішення по всім напрямкам: тепла підлога, утеплені стіни і стеля, тепле скління, опалювальні прилади, ефективна гідроізоляція.


Винос балкону

Виготовлення виносних балконів є популярним рішенням серед замовників. Винос балкона дозволяє розширити простір балкону, отримати широке і функціональне підвіконня.

Винос, як правило, роблять на величину 30см. Винос виконують із прокатного кутика 35…45 мм, який за допомогою зварювання перетворюють в металевий каркас необхідної жорсткості. Для бетонних парапетів виконують короткий винос, а для металевого парапету необхідний довгий винос, по всій висоті парапету для покращення теплоізоляції.

Винос балкону можна робити не тільки по лінії підвіконня, а і по лінії балконної плити, тобто розширити балконну плиту. Наростити балконну плиту можна на 30 см вперед і по бокам. Таке розширення плити не вимагає узгодження і отримання дозволу у відповідних службах.

Французьке скління балкону

Ще одне популярне нині рішення балкону – це скління за французьким типом, коли світлопрозора конструкція встановлюється по всій висоті балкону, тобто від підлоги і до стелі. Такий спосіб скління балкону став популярний завдяки наступним перевагам: візуальне збільшення простору балкона і прилеглої кімнати, максимальна освітленість, красивий вид з балкону, більш доступна вартість в порівнянні з виносною конструкцією.

У французькому балконі відсутній парапет, конструкція монтується на бетонну плиту. Нижня частина конструкції може бути скляною, тонованою або матовою, також може бути виконана із пластика. 


Професійний монтаж

Скління балкону є технологічно складним процесом, оскільки площа скління велика, а також необхідно використовувати комплектуючі. Виконувати ці роботи повинні монтажники, що мають достатньо знань і досвіду. Вберегти себе від не професіоналів можна лише звернувшись в крупні віконні компанії, що мають гарну репутацію, багато років працюють на ринку і цінують свою репутацію.

Використано матеріали сайту https://okna-germanii.com.ua/

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.