- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

В спортзал – у всеозброєнні: Smart Watch та інші пристосування, які варто купити перед першим походом у тренажерний зал

14 Лютого 2020 (20:53)

Приготування до першого походу у спортзал слід розпочинати з чогось приємного. Наприклад, шопінгу у магазині фітнес-спорядження, корисних гаджетів (Smart Watches, фітнес-трекерів ті іншої техніки) чи стильного одягу, призначеного для виконання фізичних вправ.

Які саме пристрої та пристосування варто придбати офлайн або замовити онлайн перед початком нового спортивного життя? Виготовленням багатофункціональних розумних годинників сьогодні займається більшість популярних брендів користувацької електроніки. Замовити годинник Xiaomi, Amazfit або Garmin, а також Smart Watch FitBit можна за посиланням https://shonada.com/smart-chasy-i-fitnes-trekery/brend-is-fitbit/.

Смарт-годинник для професійних спортсменів та любителів
Універсальний гаджет вирішить відразу декілька важливих завдань:

 • По-перше, він дозволить ходити у тренажерний зал без мобільного телефона в руках. Це допоможе підвищити концентрацію та позбутися від головного відволікаючого фактора під час тренування. 

 • По-друге, інтелектуальний аксесуар замінить звичайний годинник і дозволить відстежувати тривалість виконання кожної окремої вправи та всього тренування взагалі.

 • По-третє, годинник допоможе відстежувати важливі індивідуальні біометричні показники на кшталт пульсу, артеріального тиску, витраченої енергії.

 • По-четверте, він дозволить завжди залишатися на зв’язку, слухати музику та навіть своєчасно відповідати на важливі дзвінки за умови відсутності смартфона під рукою. 

Розумні ваги
Звичайно, слідкувати за вагою можна під час періодичного зважування безпосередньо у тренажерному залі. Але краще мати під рукою гаджет, який допоможе у будь-який час не тільки дізнатися актуальну масу тіла, але й оцінити стан м’язів, об’єм підшкірного і вісцерального жиру, а також власний біологічний вік.

Зручний спортивний одяг
В тренажерний зал варто ходити у зручному одязі, виготовленому з якісних «дихаючих» тканин. Краще обирати таку спортивну форму, яка не сковує рухів і, відповідно, не заважає комфортному виконанню різноманітних вправ.

Якісне взуття
Звичайні кеди або кросівки – не найліпше рішення для регулярних тренувань. Для спорту краще обирати спеціальне взуття, адаптоване до різних фізичних навантажень. 

Не варто забувати, що, наприклад, кросівки для бігу відрізняються від кросівок для силових тренувань.

Також перед першим серйозним заняттям у спортзалі можна придбати: якісний шейкер або зручну, герметичну пляшку для води та напоїв, а також місткий рюкзак або спортивну сумку.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.