- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Вища ліга. V тур: "Прикарпаття" робить заявку на "срібло"

24 Лютого 2020 (17:45)

Перший матч V-го туру Вищої ліги у Коломиї запам'ятався запаморочливою інтригою.

У рамках звітного туру в Коломиї зійшлись місцеве "Прикарпаття" та галицький "Володар". Обидві команди напередодні гри мали у своєму активі однакову кількість балів, тож переможець протистояння отримував перевагу над прямим конкурентом в боротьбі за срібні нагороди.

За підтримки великої кількості вболівальників гру краще розпочали господарі, які й записали до свого активу перший сет - 25:23. У другій партія коломиян наче підмінили - в команди не вдавалась гра під сіткою та й з подачами теж не все було гаразд. Тож не дивно, що галичанам вдалось відновити паритет за партіями - 25:15 і 1:1 у матчі.

Близькими до того, щоб переломити хід гри гості були у третій партії. Та ведучи у рахунку 17:11, "Володар" примудрився розгубити свою перевагу - 21:21. Наприкінці сету нерви виявились міцнішими у волейболістів "Прикарпаття", які й перемогли - 25:23. Та все найцікавіше команди приберегли на четверту партію, протягом якої суперники йшли пліч-о-пліч, не відпустивши конкурента більше ніж на два очки. Така щільність результатів не могла не потішити численних вболівальників волейболу, а командам довелось визначати сильнішого на продовженні партії. Втім, наприкінці сету суперники багато помилялись, а Фортуна цього дня була на боці коломиян 29:27 і 3:1 у матчі - "Прикарпаття" робить вагому заявку на срібні нагороди Вищої ліги.

Відзначимо, що інший матч V туру між ВК "Білоберізка" та ВК "Залуччя-Універсал" пройде у суботу, 7-го березня. Початок гри о 12:00.

Чемпіонат області. Вища ліга. V тур
23.02.2020 (неділя)
"Прикарпаття" Коломия - "Володар" Галич - 3:1 (25:23, 15:25, 25:23, 29:27)
07.03.2020 (субота)
ВК "Білоберізка" Верховинський р-н - ВК "Залуччя-Універсал"

Ще минулого туру ВК "Залуччя-Універсал" гарантував собі чемпіонське звання, тож найголовніша боротьба розгорнеться за призові місця між трьома іншими учасниками Вищої ліги. Поки другим йде "Прикарпаття", яке випереджає "Володар" та "Білоберізку" на три залікові очки.

Становище команд Вищої ліги станом на 24 лютого:

Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1. ВК "Залуччя-Універсал"
4
4
0
0
4
0
0
0
0
12:4
12
2. "Прикарпаття" Коломия
5
3
2
0
1
2
0
2
0
11:11
7
3. "Володар" Галич
5
1
4
1
0
0
1
3
0
8:12
4
4. ВК "Білоберізка"
4
1
3
0
1
0
1
1
1
6:10
4

Федерація волейболу Івано-Франківської області

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.