- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Назар Павлів: "Рекомендую щодня всім в домашніх умовах робити інтенсивну руханку протягом години"

20 Березня 2020 (21:49)

Франківський стронгмен Назар Павлів розповідає, що його сім’я бере до уваги всі застереження міської влади, тому сумлінно дотримується правил карантину.

“Маю вдома два малюки, тому намагаємося вільний час використовувати з користю. Старшому п’ять з половиною рочків. З ним стараюся рахувати, букви писати. Він любить розмальовки, тому й цим я займаюся. А ще складаємо конструктор. Поєднуємо приємне з корисним. Другий малюк – ще зовсім маленький, тому намагаюся дружині з ним більше допомагати. Поробили вдома вже порядки, сховали зимові речі, витягли весняні. Надіємося буде нагода спокійно погуляти”, – каже Назар Павлів.

Однак спортсмен переконує: просто сидіти вдома і мало рухатися – це не добре. Тому він старається тримати себе у формі та займатися спортом. Вдома він має штангу, то ж і виконує з нею різноманітні вправи, які дозволяє квартира.

“Тепер можна на годинку пізніше лягти спати, пошукати щось цікаве в інтернеті чи почитати”, – каже франківець.

Нараз Павлів каже, що намагається читати новини світу, країни, міста та свого мікрорайону.

“Я живу на Пасічній. Тут нещодавно стався прикрий випадок – померла жінка від коронавірусу. Він насторожує. Світова медицина мала би вже бути на належному рівні, але як показує ситуація, не можуть справитися, бо дуже багато хворих”, – каже спортсмен.

На думку франківця, впоратися з цією хворобою може кожен, дотримуючись загальних правил та зміцнюючи свою імунну систему. Тому він рекомендує щодня всім в домашніх умовах робити інтенсивну руханку протягом години.

“Трошки прес покачати, трошки повіджиматися, поприсідати. Від такої активності серцево-судинна система буде краще працювати, і нервова система буде на нормальному рівні. Не треба засиджуватися,  їсти багато та лежати”, – закликає Назар Павлів.

Галицький кореспондент

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.