- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Пам’яті Романа Вірастюка в області влаштують пробіг слідами Галицької Трансверсальної залізниці

21 Квітня 2020 (12:57)

13 вересня у Тлумацькому районі Івано-Франківської області проведуть пробіг слідами Галицької Трансверсальної залізниці пам’яті відомого прикарпатського спортсмена та державного діяча Романа Вірастюка.

Стартує пробіг у Клубівцях Тлумацького району, а завершиться у селі Нижнів, на березі Дністра і матиме три дистанції – від 500 метрів до 15,8 кілометрів. Ідея заходу належить Дмитру Романишину, співорганізаторами є спортивний клуб “Каменяр” та ІФ КО ФСТ “Україна”, пише “Галка”.

Пробіг пройде місцями, де на початку ХХ століття була колія між містами Станіславівщини та Тернопільщини.

“Історично склалося, що в області – за часів Австро-Угорщини проходила трансверсальна залізниця. З’єднувала міста Івано-Франківщини і Тернопільщини. У перших роках ХХ століття потяг зі Станиславова ходив 1 раз: відправлення — 10.00, у Бучачі — 14.39. Вже у 1914 р. було 3 потяги. Логістично шлях пролягав через станцію Нижнів. Вона була вантажно-пасажирською. Залізнична лінія: Станиславів – Монастириська – Бучач – Гусятин – Ярмолинці знищена частково у 1944 році нацистами та цілковито комуняками. У нас виникла ідея розробити постійно діючу трасу для трейлу і кросу, веломаршрути, відновити цілковито дорогу місцевого значення. Роман Вірастюк підтримав ідею проведення трейлу, але… Це прояв поваги до Романа! В рамках трейлу буде гастрофестиваль, атракції для дітей і дорослих, концертна програма. Організатори займаються пошуком партнерів та спонсорів”, – розповів “Галці” співорганізатор заходу Олександр Фотуйма.

Перша дистація має протяжність 15,8 км. (колишня ж/д станція Тлумач -Палагичі ) – це доросла дистанція від 18 років. Друга юнацька дистанція – 3 км (від 15-17 р). Третя – дитяча 500 м (від 11-14 р).

Покриття  траси ґрунтове. Маршрут пролягатиме вздовж автошляху Н-18. Рух транспортних засобів під час проведення змагань буде обмежено частково у зонах старту. Та в одному місці перетину траси із дорогою Н-18 поліцією буде обмежено рух автотранспорту. Маршрут буде забезпечено двома пунктами гідратації.

Дистанції: 15,8 км від 18 років, 3 км діти від 15 до 17 років, 500м діти від 10 до 14 років.

Вартість реєстрації: 15,8 км — 200 грн. до 01.04 3 км, 500 м — безкоштовно

РЕЄСТРАЦІЯ, ПОДІЯ

galka.if.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.