- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Спорткомплекс "Електрон" готують до реконструкції

02 Червня 2020 (12:00)

Проєкт з реконструкції спорткомплексу "Електрон", що на вулиці Степана Бандери в Івано-Франківську, виготовлять до кінця року. А у 2021-му році розпочнуть відновлювати споруду. Про це кореспондентам Суспільного розповів перший заступник міського голови Івано-Франківська Микола Вітенко.

Спортивно-оздоровчий комплекс "Електрон" побудували у 1995-му році. Тут тренували молодь і проводили змагання із різних видів спорту. Останні турніри в "Електроні" відбувалися сім років тому.

Дискусію промайбутнє спортивного комплексу розгорнули користувачі соцмережі Facebook. Зокрема, 19-го травня франківець Юрій Чабан опублікував фото сучасного "Електрону".

"Частину майданчика захопив забудовник і звів десятиповерхівку. Іншу частину спортмайданчика перетворили у стихійну парковку. У самому спорткомплексі "Електрон" зараз вибиті шибки, охорони немає, все майно розкрадене. Викрали навіть гумове покриття підлоги, тренажери. Тепер там сміття, притулок для безхатьків", - розповідає франківець Юрій Чабан, який колись займався в "Електроні".

Назар Обідняк у дитинстві проживав на вулиці Бандери. Свій вільний час він тоді проводив у спорткомплексі "Електрон".

"Він був у дуже хорошому стані. Я пам’ятаю, що було хороше покриття, баскетбольні щити. Тут був на той час найкращий у місті тренажерний зал. Також був боксерський ринг, на якому я сім місяців займався. До нас приходив чемпіон світу з боксу Віталій Копитко. Він нам показував прийоми різні, я тоді ще у класі сьомому десь вчився", - згадує франківець Назар Обідняк.

Спорткомплекс "Електрон" у 2013-му році у держави викупило приватне підприємство. У власність міста "Електрон" перейшов у кінці 2017-го року. Перший заступник міського голови Микола Вітенко каже, що вже тоді приміщення було занедбане.

"Але спорткомплекс цікавий місту тому, що там була територія біля споруди, частину якої ми відвели для майбутнього дитсадка. Це є колишнє приміщення департаменту освіти й науки на вулиці Бандери, 10 А. З кінця 2018-го року ми замовили проєктування і, згідно з ним, там має бути багатофункціональна споруда для спорту", - каже перший заступник міського голови Микола Вітенко.

За його словами, основа споруди знаходиться у хорошому стані, а от всередині планують провести реконструкцію. На літо 2019-го на території "Електрона" виконали роботи, аби обмежити доступ до будівлі.

"Але фактично місяць тому, користуючись карантином, частину майна, яке до того не викрали, - розібрали. Тому ми знову розробимо заходи, щоб унеможливити доступ до спорткомплексу, проведемо освітлення. Фактично вже тиждень там патрулює муніципальна інспекція, - каже перший заступник міського голови Микола Вітенко. У 2021-му спорткомплекс "Електрон" почнуть відновлювати з державних чи інвестиційних коштів.

"Суспільне Медіа"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.