- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наталія Савчин про свій перехід в Румунію

05 Червня 2020 (18:00)

Капітан "Галичанки" Наталія Савчин перейде до румунської команди Gloria Bistrița після завершення чемпіонату України.

Наталія Савчин сьогодні є однією з найцінніших та найефективніших гравчинь чемпіонату України з гандболу, — йдеться на фейсбук-сторінці майбутнього клубу капітанки «Галичанки».

Надалі також цитуємо Gloria Bistrița.

"Наталія Савчин: «Я вибрала CS Gloria 2018 Bistrița Năsăud, тому що тут я знайшла сильну команду з цінними гравцями. Я переглянула кілька матчів моєї нової команди і мені подобається не лише стиль гри, але й те, як вони борються на майданчику. Мені також імпонує, що вболівальники дуже підтримують свою команду на трибунах. Я люблю дружню атмосферу в клубі та довірливі стосунки між дівчатами та персоналом. Я хочу, щоб ми зуміли разом з командою досягти наших цілей як на національному рівні, так і в Європі».

CS Gloria 2018

Наталія дебютувала у дорослому гандболі у 2011 році. Вона є п'ятиразовою чемпіонкою України. Тричі вигравала Кубок України, чотири рази — Суперкубок України та раз Балтійську лігу, також здобула й бронзову медаль у Балтійській лізі.

У Кубку ЄГФ вона зіграла 14 ігор, в яких забила не менше 52 голів. Вона є дворазовою півфіналісткою Кубка Виклику (14 матчів — 23 голи). В чемпіонаті України забила понад 350 голів, лише в минулому сезоні забила 92 голи в 26 матчах.

Примітно, що у 2013 році Наталія Савчин виграла чемпіонат Європи між студентськими збірними та у 2016 році Кубок Турчина, ставши й срібним призером цього ж Кубку у 2018 році; срібна призерка міжнародного товариського турніру, який відбувся у 2017 році в Мелілья - Іспанія та 7-ма лауреатка Всесвітньої студентської універсіади (2015, Південна Корея). У національній збірній України дебютувала у 2015 році.

Наталія вперше залишає «Галичанку», переходячи в іноземний клуб.  Ласкаво просимо, Наталіє Савчин!», - йдеться на фейсбук-сторінці клубу. 

Gloria Bistrița — бронзовий призер чемпіонату Румунії 2018/2019.

ГК "Галичанка"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.