- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Топ-5 найкращих фільмів про спорт, які ви могли пропустити

01 Липня 2020 (11:54)

Спорт не тільки дисциплінує, а й вчить долати труднощі та вірити в себе. Тож інколи дуже корисно зручно вмоститись у кріслі та подивитись фільм про відомого спортсмена для мотивації. Команда порталу oyster.com.ua спільно з експертами Sport.if.uа створили добірку захопливих кінокартин про світ спорту, які ви могли пропустити. Подробиці в матеріалі.

«Гонка»

Біографічна драма оскароносного режисера Рона Ховарда заснована на реальних подіях 1976 року. Фільм розповідає про протистояння двох легендарних гонщиків «Формули-1»: Нікі Лауди і Джеймса Ханта. Історія тримає в напрузі від початку до кінця. Команда постаралася на славу — актори максимально схожі на своїх прототипів, а також було віднайдено повний пелотон машин того року. Прихильникам автогонок пропускати цей фільм однозначно не можна!

«Клас 92»

Документальний фільм «Клас 92» припаде до смаку шанувальникам футболу. Творці розповіли історію про шлях до світової слави шести найкращих гравців «Манчестер Юнайтед»: від Девіда Бекхема до Філа і Гарі Невілл. Півторагодинний фільм охоплює семирічний період їхньої кар'єри, розповідаючи про перемоги в Молодіжному Кубку Англії та Ліги чемпіонів УЄФА.

«Рестлер»

Легендарний режисер Даррен Аронофскі зняв неперевершений фільм про життєву кризу та самотність. Атмосфери додає чудова гра Міккі Рурка: він зіграв колишню зірку реслінгу Ренді Робінсона, чия кар’єра дійшла кінця після інфаркту. Борець намагається розібратися зі своїм життям, проте врешті-решт розуміє, що у нього нічого не залишилося окрім рингу.

Як зізнався в одному з інтерв'ю Рурк, потрапити точно в образ Ренді допомогло те, що він частково зіграв самого себе і відчував біль головного героя. Цей фільм дозволив самому Міккі повернутися до світу кіно після затяжної перерви в кар'єрі. 


«Тренер Картер»

Фільм, заснований на реальних подіях, розповідає про шкільного вчителя команди з баскетболу Кена Картера. Тренер досить сувора людина, проте команда виграє один матч за іншим. Коли з'ясовується, що ціною перемог стає успішність хлопців у школі, Картер закриває доступ до зали доти, поки молодики не стануть знову добре вчитись.

Спортивна драма піднімає досить важливі соціальні проблеми, теми виховання і дорослішання. Водночас вдало вписуються в загальний сюжет динамічні сцени баскетбольних баталій. До речі, Кен Картер особисто висунув кандидатуру Семуеля Л. Джексона на головну роль, а також щодня був присутній на зйомках. 

«Над кільцем»

Ще один цікавий фільм на тему баскетболу розповідає історію молодого талановитого чорношкірого спортсмена-школяра Кайла Лі Уотсона. Хлопця втягнуто в злочинні справи, що провертає місцевий бандит на прізвисько Пташка. Несподівано на допомогу хлопцеві приходить шкільний охоронець Шеп.

Історія стосується не тільки спорту, але й зачіпає тему злочинності — наскільки складно виживати в умовах гетто, де місця розповсюдження наркотиків часто існують поряд зі спортивними клубами. Фільм також примітний тим, що антагоніста в картині зіграв відомий репер Тупак Шакур, який чудово впорався зі своєю роллю. Після смерті артиста картина стала культовою.

Ще більше незвичайних добірок можна знайти тут — oyster.com.ua. Цікавого перегляду!
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.