- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ТОП-3 BCAA в 2020-му році: кращі амінокислоти для новачків та досвідчених спортсменів

27 Липня 2020 (23:04)

Амінокислоти прискорюють метаболізм, допомагають наростити м'язову масу, додають витривалості і відновлюють сили при інтенсивних тренуваннях.

Що таке амінокислоти

Речовини групи BCAA (лейцин, ізолейцин, валін) розщеплюються в м'язовій тканині, поповнюють запаси енергії і сприяють синтезу білкових з'єднань в ході виснажливих тренувань з важкими вагами. Приймати ці харчові добавки рекомендується під час тренувань та в перервах між ними. Дозування і терміни прийому виробник вказує на упаковці або в супровідній документації.

Кожна з амінокислот групи BCAA відрізняється своєю дією на організм:

 • лейцин - синтезує білки, регулює рівень інсуліну;

 • изолейцин - акумулює енергію м'язах;

 • валін - знижує стомлюваність і запобігає розпаду білкових з'єднань.

Щоб розширити дію і підвищити віддачу від прийому, виробник додає до складу суміші вітаміни та мікроелементи.

ТОП-3 амінокислот для занять з вагами

Добавки з амінокислотами розфасовані в пластикових банках або пакетах у вигляді капсул, позбавленого смаку білого порошку або речовини з фруктовим смаком.

1. Optimum Nutrition BCAA 1000 (200 капсул).

Амінокислоти в капсулах на 100 порцій. Рекомендується приймати до 3 разів на день по 2 капсули. Добавка містить лейцин 500 мг, ізолейцин і валін по 250 мг.

2. MyProtein BCAA 2: 1: 1 (пакет 1 кг).

Добавка у вигляді порошку з фруктовим смаком на 200 порцій. Виробник рекомендує приймати по 5 г речовини до 2 разів на день. У складі добавки лейцин 2000мг, ізолейцин і валін по 1000 мг.

3. Olimp BCAA Xplode (1000 г)

Амінокислоти у вигляді порошку зі смаком цитрусових і коли. Розраховані на прийом до 2 разів на день по 10 г. Всього упаковка містить 100 порцій з вмістом лейцину 3000 мг, ізолейцину і валіну по 1500 мг, а також глутаміну 100 мг, вітаміну B2.

Висновки

Комплекс амінокислот BCAA потрібен при інтенсивних тренуваннях і необхідності швидко набрати м'язову масу та досягти рекордних показників. Речовини цієї групи добре впливають на формування рельєфу м'язів, допомагають відновити сили в межтреніровочний період. Прийом добавок з амінокислотами рекомендуємо починати з урахуванням індивідуальних фізичних даних та стану здоров'я.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.