- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Гірськолижні маски Oakley

06 Серпня 2020 (10:17)

Гірськолижна маска — найважливіший аксесуар у спорядженні райдера. Подивимося правді в очі, якщо ви не бачите, куди їдете, катання на лижах чи сноуборді буде небезпечним, сподіваємося, що ви розумієте, що маска — це необхідність на схилі.

Тому, давайте розберемося з функціями гірськолижних масок. По-перше, це захист від механічних пошкоджень. Гірськолижна маска оберігає обличчя, зокрема очі від випадкових ударів гілками і прикриває очі від попадання в них снігу або крижаної крихти під час катання. При падінні на схилі, маска зменшить ймовірність виникнення травм. По друге, це захист від холодного вітру і сонця у високогір'ї. Якщо ви збираєтеся кататися в яскраву сонячну погоду, ваші лінзи повинні забезпечувати відсікання, як мінімум, 95% ультрафіолету, оскільки негода не знижує рівень небезпеки і в горах існує ризик отримання опіку сітківки в снігопад чи туман. А по третє, корекція зображення і підвищення чіткості. Сніг і лід в горах сильно спотворюють бачення рельєфу, особливо в умовах поганого освітлення, саме тому, існує ймовірність не побачити мікрорельєф схилу і перепади висот. Зрозуміло, що через це райдер не зможе оперативно реагувати на деякі перешкоди у вигляді розбитих ділянок траси, а також заметів. Тому, гірськолижна маска зобов'язана якісно поліпшувати зорове сприйняття схилів.

А сьогодні, давайте поговоримо про гірськолижні маски Oakley. Навряд чи знайдеться райдер, який  не чув про маски Oakley. Компанія працює над ними вже 40 років і міцно вписала себе в індустрію спортивної оптики.

Сьогодні всі очки і маски Oakley в Терра Інкогніта, орієнтовані на використання взимку, комплектуються лінзами з сімейства Prizm Snow. На етапі виробництва їхній пластик фарбують так, що фільтр послаблює більшу частину колірного спектру, роблячи акцент на тих відтінках, які важливі для поліпшення зорового сприйняття в умовах снігу і льодовиків. Лінзи роблять тіні більш контрастними, покращуючи сприйняття обсягу і глибини об'єктів. Всі фільтри сімейства Prizm Snow досить універсальні за призначенням. Наприклад, версія Rose однаково ефективна як в умовах слабкого освітлення, так і в рамках мінливої хмарності. А найтемніша лінза в лінійці — Black Iridium — розрахована не тільки на яскраве сонце, а й цілком комфортна в мінливу хмарність. Звичайно, один фільтр не може перекрити всі можливі погодні умови, але при виборі під конкретний курорт він здатний «закрити» 80% катальних днів.

До того ж, всі маски Oakley мають маркування HDO — High Definition Optics ( «Оптика високої чіткості»). Це означає, що при проектуванні і виготовленні лінз застосовується комплекс заходів, що дозволяє добитися максимального зниження рівня оптичних спотворень. Тут беруться до уваги багато параметрів — від технології лиття і фарбування лінз до обліку їхньої кривизни і товщини.

Ми розповіли, ви — дізналися! До зустрічі на шляхах яскравих та неймовірних пригод!

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.